اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

مازراتی گراکل جدید در 16 نوامبر رونمایی می شود

نویسنده

تیم تحریریه

۰۴ مهر ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: مازراتی در ماه نوامبر با معرفی کراس اوور جدید گراکل، خط تولید خود را افزایش می دهد.


گروه بین الملل: مازراتی در ماه نوامبر با معرفی کراس اوور جدید گراکل، خط تولید خود را افزایش می دهد.

عکس های جاسوسی یک کراس اوور را نشان می دهد که ظاهری اسپرت و مجلل دارد، اگرچه استتار بیشتر جزئیات را از دید پنهان نگه داشته است. با این حال، در اوایل این ماه، قطعات گراکل، به صورت آنلاین برای فروش ظاهر شد.

عکس های جاسوسی نمای داخلی آن را نمایان کرده و یک صفحه نمایش سرگرمی کوچک را نشان می دهد که در قسمت بالای خط داشبورد و ساعت مجهز به خط تیره قرار گرفته است. به نظر می رسد صفحه نمایش به صفحه ابزار زیر آن و به کنسول وسط نیز سرازیر می شود. عکس ها همچنین نشان می دهد که این کراس اوور در حال حرکت به سمت چرخ های بزرگ دست و پا پشت فرمان است و به ماهیت اسپرت آن اشاره می کند.

مازراتی اشاره ای به قدرت گراکل نکرده است ، اما این شرکت گزینه هایی دارد. شایعات نشان می دهد که موتور 6 لیتری V6 3.0 لیتری 621 اسب بخاری (463 کیلووات) از موتور مازراتی MC20 به گراکل راه پیدا کرده است. همچنین شانس خوبی وجود دارد که موتور MC20 مختص تریم گراکل تروفئو با عملکرد بالا باشد که به زودی تأیید شده است.

با این حال، موتور استاندارد به احتمال زیاد یک واحد 2.0 لیتری هیبریدی است. یکی دیگر از گزینه های موجود موتور 2.9 لیتری توئین توربو V6 است که قدرت آلفا روئمو استلویو را دارد و 505 اسب بخار قدرت (377 کیلو وات) تولید می کند.

انتظار داریم جزئیات رسمی گراکل قبل از رونمایی رسمی آن برسد.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.189 seconds.