اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

فورد 5 هزار مک-ای در کانادا را فراخوان کرد

نویسنده

تیم تحریریه

۰۲ مهر ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: فورد موستانگ مک-ای مدل 2021 پس از آن که در ماه مارس در پیچ و مهره های شل فرعی جلو اعلام شده بود، فراخوان دیگری دارد.


گروه بین الملل: فورد موستانگ مک-ای مدل 2021 پس از آن که در ماه مارس در پیچ و مهره های شل فرعی جلو اعلام شده بود، فراخوان دیگری دارد.

به گزارش خبرخودرو، این بار اما فراخوان جدید (از نظر فنی دو مورد از آنها وجود دارد) بر 5 هزار خودروی فروخته شده در کانادا تأثیر می گذارد. توجه داشته باشید، این خطر همیشه وجود دارد که این خودرو به خودروهای موستانگ مک-ای در ایالات متحده نیز فروخته شود زیرا کراس اوور الکتریکی در یک کارخانه مکزیک برای هر دو بازار ساخته شده است.

اولین فراخوان (شماره فراخوان تولید کننده 21C22) مربوط به 3188 دستگاه در کانادا است. در این خودروها، شیشه جلو ممکن است به درستی چسبانده نشود و باعث شل شدن شیشه و جدا شدن آن از خودرو در صورت تصادف شود.

نیازی به گفتن نیست که شیشه جلو که در تصادف جدا می شود می تواند خطر صدمه را افزایش دهد، بنابراین فورد از طریق پست به مالکان اطلاع می دهد و به آنها دستور می دهد که خودروهای مک-ای خود را برای تعویض و نصب مجدد شیشه جلو به فروشنده ببرند.

فراخوان دوم (شماره فراخوان تولید کننده 21S42) تا حدودی مشابه است و مربوط به 1812 خودروی موستانگ مک-ای است که در کانادا فروخته می شوند. در این مدل ها، ممکن است پنل شیشه ای سقف پانوراما به درستی وصل نشده باشد.

در نتیجه، شیشه می تواند شل شده و از خودرو جدا شود و به مرور زمان خطری برای دیگران ایجاد کرده و خطر تصادف را افزایش دهد. برای رفع این مشکل، نمایندگی های فورد چسب اضافی را روی شیشه سقف پانوراما تمیز کرده و نصب می کنند.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.154 seconds.