اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

تمدید تعطیلی جنرال موتورز

نویسنده

تیم تحریریه

۲۸ شهریور ۱۴۰۰
  • 0
شرکت خودروسازی جنرال موتورز اعلام کرد که تعطیلی کارخانه مونتاژ میشیگان را تا اواسط اکتبر پس از فراخوان جدید خودروهای برقی شورولت بولت به دلیل مشکلات مربوط به باتری و گزارش ۱۲ مورد آتش‌سوزی، تمدید می‌کند.

به گزارش رویترز  بزرگ‌ترین خودروساز آمریکایی همچنین تاکید کرد که تمدید توقف تولید در کارخانه مونتاژ اوریون Orion در میشیگان حداقل تا ۱۵ اکتبر ادامه خواهد داشت.

این شرکت همچنین اعلام کرد تولید خود را در شش کارخانه مونتاژ دیگر در آمریکای شمالی به دلیل کمبود تراشه کاهش داده است.  به گفته جنرال موتورز، تولید یا فروش خودروهای بولت از سر گرفته نخواهد شد مگر اینکه این شرکت مطمئن شود که فراخوان انجام شده، خطر آتش‌سوزی را برطرف می‌کند. این شرکت اعلام کرد که ۱۲ مورد آتش‌سوزی و سه زخمی در این حوادث گزارش شده است.

بر اساس این گزارش، سهام شرکت خودروسازی جنرال موتورز در معاملات بورس بدون تغییر بود.

جنرال موتورز در ماه آگوست فراخوان خود برای خودروهای بولت را به بیش از ۱۴۰ هزار دستگاه برای جایگزینی ماژول‌های باتری افزایش داد، هزینه‌ای که اکنون ۸/ ۱ میلیارد دلار برآورد شده است. این خودروساز اعلام کرد که از تامین‌کننده باتری‌های خود یعنی شرکت ال‌جی بازپرداخت طلب خواهد کرد.

هنوز مشخص نیست که چقدر طول می‌کشد تا شرکت جنرال موتورز ماژول‌های باتری را برای خودروهای فراخوان شده به دست آورد و آیا دارای نرم‌افزار تشخیصی است که نشان دهد برخی از ماژول‌ها نیازی به تعویض ندارد یا خیر.

این شرکت همچنین گفت که توقف تولید سه هفته‌ای در کارخانه بولت در حالی انجام می‌شود که «به همکاری با تامین‌کننده» برای به‌روزرسانی فرآیندهای تولید ادامه می‌دهد.

در اوایل ماه جاری میلادی شرکت جنرال موتورز به دلیل کمبود تراشه مجبور شد تولید اکثر کارخانه‌های مونتاژ در آمریکای شمالی را متوقف کند.

 

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.133 seconds.