اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

نیسان GT-R در استرالیا به دلیل مقررات سختگیرانه متوقف می شود

نویسنده

تیم تحریریه

۲۷ شهریور ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: نیسان تقریباً سالانه با نسخه های ویژه متعدد ابرخودرو خود را به روز می کند تا بتواند با خودروهای جدیدتر رقابت کند.


گروه بین الملل: نیسان تقریباً سالانه با نسخه های ویژه متعدد ابرخودرو خود را به روز می کند تا بتواند با خودروهای جدیدتر رقابت کند.

به گزارش خبرخودرو، در این مورد، یک T-Spec جدید وجود دارد که مجموعه ای از تغییرات بصری را همراه با مجاری هوای ترمز که از نسخه همه جانبه نیسمو وام گرفته اند، آورده است.

در یک اعلامیه نسبتا تکان دهنده، T-Spec عملاً پایان زندگی GT-R در استرالیا را مشخص می کند، جایی که نیسان دیگر نمی تواند از 1 نوامبر 2021 خودرو را بفروشد. زیرا مقررات سخت گیرتر تست تصادف جانبی (ADR 85) در آن روز برای خودروهایی که قبل از نوامبر 2017 راه اندازی شده اند، در حال اجرا است. GT-R مطمئناً با این لایحه مطابقت دارد، زیرا در آوریل 2009 در استرالیا معرفی شده بود.

مجموع فروش R35 بعید است که تا 31 اکتبر از 1000 دستگاه فراتر رود، هنگامی که کوپه با عملکرد بالا پس از 12 سال فروش از بازار استرالیا خارج می شود.

شایان ذکر است GT-R تنها خودرویی نیست که در استرالیا به سرنوشت مشابهی دچار می شود زیرا چندین مدل لکسوس، از جمله هاچ بک CT کامپکت در پایان اکتبر متوقف می شوند.

اعتقاد بر این است که 50 نسخه ترکیبی ویژه T-Spec و نیسمو برای بازار محلی در نظر گرفته شده است و احتمالاً جزئیات آن در هفته های بعدی اعلام می شود. GT-R (R35) برای مدت زمان نامشخصی در خارج از استرالیا ادامه می یابد و شایعات می گویند که تا سال 2024 به کار خود ادامه می دهد و می تواند یک پیشرانه هیبریدی و همچنین نسخه نهایی با بیش از 700 اسب بخار را دریافت کند.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.21 seconds.