اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

ارائه طرح فرضی از مزدا CX-5 مدل 2022 از روی تصاویر جاسوسی

نویسنده

تیم تحریریه

۲۴ شهریور ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: اگر امیدوار بودید که نسل بعدی مزدا CX-5 با تغییرات عظیمی در سال 2022 عرضه شود، برای ناامیدی آماده شوید.


گروه بین الملل: اگر امیدوار بودید که نسل بعدی مزدا CX-5 با تغییرات عظیمی در سال 2022 عرضه شود، برای ناامیدی آماده شوید.

طراحان خودرو سریعاً مدل 2022 CX-5 را ارائه کردند و تغییرات بصری را که توسط تصاویر منتشر شده کشف شد، پیاده کردند. به عنوان مثال ، جلوپنجره از طراحی جلوپنجره جدیدی برخوردار است ، در حالی که به نظر می رسد چراغ های جلو کمی باریک تر با عناصر LED شکل L هستند. در همین حال، جلوپنجره اصلی دارای الگوی متفاوتی است و رندرهای جدید تمام آن تغییرات را به تصویر می کشد.

اگر نگاهی به قسمت عقب بیاندازید، احتمالاً برای یافتن آنچه تغییر کرده است، مشکل خواهید داشت. قسمت زیرین سپر خطوط نسبتاً ساده تری دارد، در حالی که چراغ های عقب بیشتر به داخل صندوق عقب کشیده می شوند. طراحی کلی در مقایسه با CX-5 که هنوز در نمایشگاه های مزدا موجود است تا حد زیادی بدون تغییر باقی می ماند.

این واقعیت که این نسخه از شاسی بلند بسیار آشنا به نظر می رسد باعث می شود باور کنیم که این مدل نسل بعدی نیست. هنگامی که CX-5 جدید ارائه می شود، انتظار می رود که تغییرات جدی تری در زیر کاپوت ایجاد شود، این یک مدل جدید با موتورهای شش سیلندر موجود است. فرض ما این است که مزدا مدل فعلی را تا یکی دو سال دیگر در فروش نگه می دارد تا زمانی که نسل بعدی CX-5 برای عرضه در بازار آماده شود. اگر حدس ما درست باشد، باید مدل جدید سال مدل 2023 یا 2024 را ببینیم.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.069 seconds.