اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

اشکودا اسلاویا مدل 2022 در کوه های آلپ جاسوسی شد

نویسنده

تیم تحریریه

۲۴ شهریور ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: "اسلاویا" نامی است که اشکودا در سال 1899 برای موتورسیکلت جدیدی که توسط شرکت اصلی لارین و کلمنت فروخته شد استفاده کرد.


گروه بین الملل: "اسلاویا" نامی است که اشکودا در سال 1899 برای موتورسیکلت جدیدی که توسط شرکت اصلی لارین و کلمنت فروخته شد استفاده کرد.

سال گذشته این خودروساز چک با یک اسپیدستر دو نفره منحصر به فرد که توسط کارآموزان با استعداد این شرکت توسعه یافته بود، این مدل را حذف کرد. به سرعت تا سال 2021، شایعه ای اصرار دارد که یک خودروی تولیدی در هند این نام را خواهد داشت، خودرویی که در بالای رپید قرار می گیرد.

در همین حال، عکاسان جاسوسی یک نمونه اولیه کاملاً استتار شده را در کوه های آلپ آزمایش کرده اند. انتظار می رود بر روی همان پلتفرم MQB-A0-IN سوار بر کوشاک، کراس اووری که تنها در هند در اوایل سال جاری رونمایی شده است، سوار شود. به نظر می رسد بزرگتر از رپید قدیمی است و ما این تصور را داریم که ارتباط زیادی با فولکس واگن ویرتوس، سدان پولو آمریکای لاتین دارد، اما در سبک بدنه کاربردی تر.

در حالی که استتار در پنهان کردن ظاهر واقعی نمونه اولیه کار خوبی انجام می دهد، ما وسوسه می شویم باور کنیم که بسیاری از نشانه های طراحی از اسکالا و در نتیجه رپید با مشخصات روسیه وام گرفته می شود. در زیر آن کاپوت مبدل یا یک موتور بنزینی 1.0 یا 1.5 لیتری قرار دارد، زیرا احتمالاً پیشرانه ها از کوشاک وام گرفته می شوند.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.063 seconds.