اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

نمای داخلی نسل بعدی فورد رنجر در عکس های جاسوسی جدید مشاهده شد

نویسنده

تیم تحریریه

۲۴ شهریور ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: فورد در حال تبلیغ نسل بعدی رنجر است، که احتمالاً در ماه های آینده رونمایی می شود.


گروه بین الملل: فورد در حال تبلیغ نسل بعدی رنجر است، که احتمالاً در ماه های آینده رونمایی می شود.

این خودرو ارتباط نزدیکی با اورست، برادر شاسی بلند رنجر دارد، که اخیراً در اروپا در حال آزمایش بود. عکسهای جاسوسی جدید برای اولین بار نگاهی به داخل این شاسی بلند می اندازند و پیش نمایشی از فضای داخلی رنجر را نشان می دهد.

این صفحه های جدید در نمای داخلی سیاه و سیاه قرار گرفته و در موقعیت های جدید خود روی کنسول وسط متصل شده اند. عدم استتار و نصب جالب قطعات جدید، از جمله ترمز دستی الکترونیکی، نشان می دهد که این آخرین طراحی داخلی شاسی بلند نیست. ما انتظار داشتیم تغییرات قابل توجه تری را شاهد باشیم، هرچند که ممکن است در یک وسیله آزمایشی متفاوت پنهان شوند. ما فضای داخلی رنجر جدید را نیز ندیده ایم، که می تواند بسیار متفاوت از آنچه در اینجا مشاهده شده است باشد.

نسل بعدی فورد رنجر به فورد F-150 تازه طراحی شده و فورد ماوریک کاملاً جدید در ترکیب وانت های در حال گسترش خودروساز ملحق می شود و پایه های آن را با وانت نسل بعدی فولکس واگن آماروک به اشتراک می گذارد. فورد و فولکس واگن توافق کردند که پلتفرم وانت را بین دو خودروساز به اشتراک بگذارند. جزئیات پیشرانه همچنان مبهم است، اگرچه تصاویر جاسوسی قبلی نشان می دهد که یک نسخه پلاگین هیبریدی در کنار نسخه اسپرت تر رنجر و سایر موتورها نیز موجود است. انتظار می رود که فورد رنجر را در اواخر امسال معرفی کند. ما فکر می کنیم در سال 2022 برای مدل 2023 به فروش می رسد.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.057 seconds.