اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

افزایش فروش رنو در نیمه اول ۲۰۲۱

نویسنده

تیم تحریریه

۲۹ تیر ۱۴۰۰
  • 0
شرکت فرانسوی رنو از افزایش 7/ 18 درصدی فروش خودروهای خود در نیمه اول سال جاری میلادی خبر داد اگرچه هنوز با سطح فروش قبل از بحران ویروس کرونا فاصله زیادی دارد.

 به گزارش رویترز، این گروه خودروسازی مانند همتایان جهانی خود به سمت تولید خودروهای الکتریکی تحت ریاست لوکا دو میو، مدیرعامل جدید این شرکت، حرکت می‌کند و این در حالی است که هزینه‌ها را با اقدامات مختلفی از جمله با تمرکز بر برد حرکتی کمتر اما سودآور این خودروها کاهش می‌دهد. به گفته رنو، این استراتژی با بهبود تقاضا در حال به ثمر نشستن است، اگرچه آخرین ارقام این شرکت فقط فروش را از نظر حجم نشان می‌دهد. این گروه در بیانیه‌ای اعلام کرد: در جوی که هنوز به دلیل همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ متشنج است، گروه رنو در نیمه اول سال۲۰۲۱، بیش از یک میلیون و ۴۲۲ هزار دستگاه خودرو فروخت که نسبت به سال گذشته، ۷/ ۱۸درصد افزایش نشان می‌دهد اما نسبت به نیمه اول سال ۲۰۱۹، حدود ۲۴درصد کاهش یافته است. بر اساس این گزارش، فروش خودرو در تمام برندهای این شرکت در سال پیش ۲۱/ ۳درصد کاهش یافت. فابریس کومبولیو، رئیس بخش فروش برند رنو اعلام کرد که مدل‌هایی مانند نسخه‌های هیبریدی «کلیو» فروش خوبی دارند و به این گروه اجازه می‌دهد تا از نظر قیمت صعودی حرکت کند. فروش برند رنو در ۶ ماه نخست سال جاری میلادی ۵/ ۱۸درصد افزایش داشت و به ۹۰۱ هزار و ۵۰۰ دستگاه رسید. کومبولیو همچنین تاکید کرد که تاکنون ارزیابی میزان تاثیر کمبود جهانی ریزتراشه بر فروش خودرو در سال جاری دشوار بوده است.

 

 

 

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.063 seconds.