اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

مشکل کمبود ریز تراشه‌ها چه زمانی پایان می‌یابد؟

نویسنده

تیم تحریریه

۲۹ تیر ۱۴۰۰
  • 0
شرکت آلمانی فولکس واگن در چین که برترین خودروساز خارجی در این کشور محسوب می‌شود، پیش بینی کرد که در 6 ماه آینده مشکل کمبود ریز تراشه بهبود خواهد یافت.

 به گزارش رویترز، این در حالی است که خودروسازان در سراسر جهان مجبور شده اند به دلیل کمبود جهانی ریزتراشه تولید را در خطوط مونتاژ خود کاهش دهند. برخی سازندگان ریزتراشه علت تاخیر تولید را بهبود سریع‌تر از حد انتظار پس از همه گیری ویروس کرونا می‌دانند. استفان وولنشتاین، رئیس فولکس واگن چین، به خبرنگاران گفت: ما امیدواریم که بحران عرضه تراشه در تابستان امسال به پایان برسد و انتظار داریم در نیمه دوم سال شاهد بهبود این وضعیت باشیم. وی همچنین تاکید کرد که از ماه اوت، فولکس واگن برخی تراشه‌ها را از یک منبع جدید تامین می‌کند و افزود که این اقدام در ماه سپتامبر کمبود را بهبود می‌بخشد. فولکس واگن که با گروه «فاو» FAW و «سایک موتور» SAIC Motor همکاری دارد، به دلیل کمبود تراشه، شاهد کاهش فروش خود بین ماه‌های آوریل و ژوئن به میزان ۳/ ۱۲ درصد نسبت به سال قبل بود. این در حالی بود که رقیب فولکس واگن (GM.N) در چین یعنی شرکت جنرال موتورز اعلام کرد که فروش سه ماه دوم آن در این کشور ۵‌درصد رشد کرده است.

 

 

 

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.105 seconds.