اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

دوج گزینه رنگ بدنه گلد راش را از ترکیب خود خارج می کند+تصاویر

نویسنده

تیم تحریریه

۲۸ تیر ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: تعداد کمی از مارک ها ترکیب رنگی دیوانه کننده همانند دوج دارند.


گروه بین الملل: تعداد کمی از مارک ها ترکیب رنگی دیوانه کننده همانند دوج دارند.

در دریایی ازرنگ های نقره ای و خاکستری که در حال گسترش است، دوج رنگ های خاص و ویژه مانند بنفش، آبی و مسلماً رنگ مورد علاقه همه، یعنی نارنجی را حفظ می کند. متأسفانه، یکی از عجیب و غریب ترین رنگها در مرحله خارج شدن از ترکیب قرار دارد.

گلد راش در پایان ماه ژوئیه برای همه خودروهای دوج ناپدید می شود. گفته می شود منبع این گزارش یک رابط داخلی دوج است که به نمایندگی ها ارسال می شود و آنها را از عاقبت قریب الوقوع گلد راش مطلع می کند. عمر رنگ های خاص غالباً کوتاه مدت است و تا آنجا که می توانیم بگوییم دلیلی برای تردید در اخبار وجود ندارد. این رنگ هنوز هم در تنظیمات آنلاین برای چلنجر و چارجر ذکر شده است اما اگر در اول آگوست ناپدید شد تعجب نکنید.

با توجه به تمایل دوج به بازیافت رنگ های خاص، شک داریم این آخرین باری باشد که گلد راش را می بینیم. ممکن است نام آن تغییر کند، اما با این وجود که فروش چلنجر هنوز به طرز شگفت انگیزی خوب پیش می رود، انتظار داریم که این رنگ دوباره برای یک نسخه ویژه دیگر ظاهر شود.

در هر صورت، حتی با از بین رفتن رنگ گلد راش، بدانید که دوج با انبوهی از رنگ های غیر استاندارد خارجی، می تواند همچنان برجسته و خاص باشد.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.176 seconds.