اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

هنسی ونوم F5 از مشخصات ویژه ای برخوردار است

نویسنده

تیم تحریریه

۲۸ تیر ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: تیونر هنسی از تگزاس می تواند ابرخودروی خود را بسازد.


گروه بین الملل: تیونر هنسی از تگزاس می تواند ابرخودروی خود را بسازد.

با نگاهی به مشخصات فنی، برخی حتی استدلال می کنند ونوم F5یک هایپرکار است، خودرویی که هدف آن شکستن رکورد سریعترین خودروی قانونی در خیابان است. این خودروی 2.1 میلیون دلاری محدود به 24 نمونه خواهد بود و نمونه های آنها دقیقاً به همین شکل خواهد بود.

از آنجا که این خودرو احتمالاً در ایالات متحده ثبت خواهد شد، مالک آینده آن نمی تواند بیش از 2500 مایل رانندگی کند زیرا اولین خودروی سفارشی هنسی فاقد همسان سازی کامل فدرال است.

در اواسط دسامبر سال 2020 هنگامی که نسخه تولیدی آن رونمایی شد، هنسی پیش از این حدود نیمی از خودروها را به تولید کنندگان اولیه فروخته بود. هنوز مشخص نیست که چند واحد در اختیار خریداران قرار خواهند گرفت و آیا مشتق قدرت بالا به طور موقت F5 GTR در دستور کار است که در اوایل سال جاری توسط جان هنسی اشاره شد.

ونوم F5 می تواند یکی از آخرین ابرخودروها و هایپرکارها باشد که منحصراً توسط یک موتور احتراق داخلی تأمین می شود. موتور 6/6 لیتری توئین توربوی V8 با نام "فیوری" قدرت خروجی 1817 اسب بخار و گشتاور 1،193 پوند فوت (1617 نیوتن متر) را دارد.

سرعت آن در 2.6 ثانیه به 62 مایل در ساعت (100 کیلومتر در ساعت)، در 4.7 ثانیه به 124 مایل در ساعت (200 کیلومتر در ساعت)، در 8.4 ثانیه به 186 مایل در ساعت (300 کیلومتر در ساعت) و به 248 مایل در ساعت (400 کیلومتر در ساعت) می رسد. قبل از حداکثر سرعت بیش از 311 مایل در ساعت (500 کیلومتر در ساعت) در 15.5 ثانیه طی می کند.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.151 seconds.