اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

تأخیر در تحویل ریویان تا سپتامبر و پاییز

نویسنده

تیم تحریریه

۲۸ تیر ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: پس از چند تاخیر قبلی - از اواخر سال 2020 تا ژوئن سال جاری و سپس دوباره تا ژوئیه - ریویان اعلام کرد که تحویل اولین خودروها با تأخیر بیشتری انجام می شود.


گروه بین الملل: پس از چند تاخیر قبلی - از اواخر سال 2020 تا ژوئن سال جاری و سپس دوباره تا ژوئیه - ریویان اعلام کرد که تحویل اولین خودروها با تأخیر بیشتری انجام می شود.

مدیر عامل شرکت ریویان نامه ای به مشتریان ارسال کرد که رونمایی از وانت الکتریکی ریویان R1Tاکنون در ماه سپتامبر انتظار می رود، در حالی که شاسی بلند الکتریکی ریویان R1Sباید مدت کوتاهی در پاییز دنبال شود.

این خبر خوبی نیست، اما از طرف دیگر، دو ماه دیگر پایان جهان نیست. اکنون ممکن است برخی از خود بپرسند که آیا ریویان واقعاً موفق خواهد شد R1T را قبل از دیگران، از جمله تسلا سایبرتراک، به بازار عرضه کند تا با یک پیکاپ کاملاً الکتریکی مدرن در بازار باشد.

وی توضیح می دهد که این شرکت به طور جدی تحت تأثیر تأثیرات ناگهانی ویروس کرونا / قرنطینگی و کمبود تراشه نیمه هادی قرار دارد، در حالی که سه محصول کاملا جدید (R1T ، R1S و وانت تجاری آمازون) را به طور همزمان عرضه می کند.

"دلایل زیادی وجود دارد که مرحله تولید ما بیش از حد انتظار طول می کشد. همه چیز از ساخت تاسیسات، نصب تجهیزات، تأمین اجزای خودرو (به ویژه تراشه های نیمه هادی) فراتر از این چالش های پیش بینی نشده، رونمایی سه خودروی جدید ضمن راه اندازی کارخانه تولید چند دستگاه، یک ارکستر پیچیده از فعالیت های هماهنگ و بهم پیوسته است که در آن مسائل کوچک می توانند به تأخیرهای طولانی مدت تبدیل شوند."

ریویان در نورمال، ایلینوی (کارخانه سابق میتسوبیشی) کارخانه ای دارد، جایی که این شرکت دو خط تولید احداث کرده است: یکی برای R1T / R1S دوتایی و دیگری برای وانت.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.182 seconds.