اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

درخشش داچیا در بین برندهای گروه رنو

نویسنده

تیم تحریریه

۲۸ تیر ۱۴۰۰
  • 0
رنو فاصله خود را با رکوردهای پیش از شیوع کرونا کم کرده است. به گزارش سایپانیوز به نقل از رویترز شرکت خودروسازی فرانسوی رنو، خبری درخصوص آمار نیمسال اول 2021 منتشر کرد و معلوم شد که فروش این شرکت در این مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته 7/ 18درصد رشد داشته اما به رکوردهای پیش از کووید-19 نرسیده است. این گروه خودروسازی مثل بقیه رقبای جهانی خود، سرمایه‌گذاری در بخش خودروهای برقی را شروع کرده و تحت راهبری مدیرعامل جدید خود، لوکا دو‌میو برنامه‌های کاهش هزینه را همزمان دنبال می‌کند و تمرکز خود را روی محصولات پرسودتر قرار داده است.

رنو می‌گوید که این راهبرد مدیرعامل جدید در حال ثمر‌دادن است به‌خصوص که در تقاضای خودرو بهبود به‌وجود آمده است. در بیانیه رنو آمده است: «در محیطی که هنوز به‌خاطر شیوع جهانی کووید-۱۹ دچار وقفه است، گروه رنو یک میلیون و ۴۲۲هزار و ۶۰۰دستگاه خودرو در نیمه اول سال ۲۰۲۱ به فروش رسانده که نسبت به ۲۰۲۰، حدود ۷/ ۱۸درصد رشد داشته اما نسبت به نیمه اول سال ۲۰۱۹ با کاهش ۲/ ۲۴ درصدی روبه‌رو است.» فروش کل رنو در تمامی برندهای آن در سال ۲۰۲۰ کاهش ۳/ ۲۱ درصدی داشت. فابریس کمبولیو، رئیس فروش برند رنو می‌گوید؛ ورژن هیبریدی مدل‌هایی مثل کلیو فروش خوبی داشته و باعث شده‌اند که قیمت کل خودروهای گروه بالاتر برود. فقط فروش برند رنو در ۶ماه اول سال ۲۰۲۱ به رقم ۹۰۱هزار و ۵۰۰ دستگاه رسید که ۵/ ۱۸ درصد رشد داشت. کمبولیو می‌گوید دشوار است که آثار کمبود نیمه‌هادی‌ها را در فروش خودرو ارزیابی کرد و سنجید. او به خبرنگاران گفت: «ما با سهام بازی کردیم، سخت است که آثار آن [کمبود تراشه] را بر فروش بسنجیم.»در بین برندهای گروه خودروسازی رنو، داچیا خوش درخشید. داچیا با فروش ۲۶۲هزار و۸۱۴دستگاه خودرو ۵/ ۲۴ درصد رشد نسبت به سال گذشته داشت در حالی‌که لادا هم با فروش ۲۰۰هزار و ۲۰۱۹دستگاه ۵۱‌ درصد رشد را تجربه کرد.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.079 seconds.