اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

نمایندگی ها از ترکیب قدیمی میتسوبیشی شکایت می کنند

نویسنده

تیم تحریریه

۲۲ تیر ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: مجموعه میتسوبیشی در ایالات متحده فقط شامل چهار مدل خودرو است که اگر اوتلندر هیبرید پلاگین و سدان میراژ G4 را به عنوان خودروهای جداگانه در نظر بگیرید، شش خودرو حساب می شوند.


گروه بین الملل: مجموعه میتسوبیشی در ایالات متحده فقط شامل چهار مدل خودرو است که اگر اوتلندر هیبرید پلاگین و سدان میراژ G4 را به عنوان خودروهای جداگانه در نظر بگیرید، شش خودرو حساب می شوند.

به گزارش خبرخودرو، در میان این شش مدل، فقط اوتلندر برای مدل 2022 پیشرفت قابل توجهی در نسل جدید داشته است، در حالی که اکلیپس کراس در اوایل سال جاری به روزرسانی عمده ای کرده است. میراژ هاچ بک و میراژ G4 سدان نیز چهره های جدیدی پیدا کردند.

فروشندگان به طور کلی از پیشرفت در مدل های جدید، که زیربنای خود را با نیسان روگ به اشتراک می گذارد، خوشحال هستند. رایان گرمر، رئیس تیم خودروی اوبراین در ایلینوی، گفت که اوتلندر جدید بهترین میتسوبیشی است که طی سال های گذشته دیده است.

با این حال، نمایندگی ها نیز در همان گزارش عدم اطمینان درباره آینده نام تجاری را بیان کردند. بدیهی است که این پیشرفت ها به بقیه ترکیبات غیر از اوتلندر و اکلیپس کراس اشاره دارد.

اوتلندر اسپرت هنوز روی پلتفرمی قرار دارد که از سال 2011 وجود داشته است، در حالی که میراژ هنوز به سال 2014 برمی گردد. انتظار می رود مدل های فیس لیفت شده برای چند سال دیگر تحویل داده شوند. اوتلندر هیبرید پلاگین بر اساس مدل نسل قبلی ساخته شده و در حال حاضر تا زمان ورود مدل نسل جدید به عنوان مدل 2022 به فروش می رسد.

میتسوبیشی از اقدام برای استفاده از سیستم عامل های رنو برای خودروهای جدید خبر داده است اما آنها به ایالات متحده نخواهند رسید.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.317 seconds.