اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

رونمایی از رنو مگان الکتریکی در ماه سپتامبر در نمایشگاه مونیخ تأیید شد

نویسنده

تیم تحریریه

۲۰ تیر ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: به کمتر از یک سال از آغاز فعالیت خود به عنوان یک خودروی نمایشی، مفهوم رنو مگان eVisionبه یک مدل تولیدی تبدیل می شود.


گروه بین الملل: به کمتر از یک سال از آغاز فعالیت خود به عنوان یک خودروی نمایشی، مفهوم رنو مگان eVisionبه یک مدل تولیدی تبدیل می شود.

این رونمایی در طی نمایشگاه خودرو IAA مونیخ 2021 انجام خواهد شد که جایگزین IAA فرانکفورت به عنوان نمایشگاه بین المللی خودروی آلمان خواهد شد. هاچ بک / کراس اوور تمام الکتریکی از 6 تا 12 سپتامبر ستاره غرفه رنو خواهد بود.

متأسفانه ، خودروساز فرانسوی نمی خواهد در مورد مگان جدید به ذکر جزئیات بپردازد. به احتمال زیاد، این خودرو در کنار مگان فعلی که در حال حاضر با موتورهای بنزینی، دیزلی و هیبریدی معمولی در دسترس است، فروخته خواهد شد.

مگانE-Tech الکتریک مبتنی بر پلتفرم CMF-EV خواهد بود و از یک موتور الکتریکی با 217 اسب بخار قدرت (160 کیلووات) استفاده خواهد کرد که به احتمال زیاد نیرو را به چرخ های جلو می فرستد. طبق اطلاعات اولیه رسمی، نیروی الکتریکی توسط یک باتری 60 کیلووات ساعتی تأمین می شود.

هنگامی که رنو برای اولین این خودرو را تبلیغ کرد، قول داد که قادر خواهد بود حدود 280 مایل (450 کیلومتر) اندازه گیری شده توسط چرخه WLTP قبل از اینکه باتری ها دوباره شارژ شوند، کار کند. این خودروساز قبلاً 30 نمونه اولیه از مگان جدید تولید کرده و طی چند ماه آینده از آنها برای اهداف آزمایشی استفاده خواهد کرد. ما انتظار داریم اولین نمونه ها در نیمه اول سال 2022 به مشتریان تحویل داده شوند.

در طی نمایشگاه خودرو IAA در مونیخ، رنو همچنین مفهوم رنو 5 و سایر مدل های تولید E-Tech را به نمایش می گذارد.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.072 seconds.