اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

رشد دوبرابری تولید خودروهای سنگین

نویسنده

تیم تحریریه

۱۲ تیر ۱۴۰۰
  • 0
ایکوپرس: هم‌زمان با روز ملی صنعت و معدن، خط تولید واشکوت (مورد استفاده در کاتالیست خودرو)، با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل ایران‌خودرو، استاندار و نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی در شرکت مبدل خودروی پاک ایران‌خودرو در محمودآباد قم به بهره‌برداری رسید.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو در آیین بهره‌برداری از این خط تولید، اقدام قطعه‌سازان کشور برای استقلال تولید را ستود و گفت: با تلاش‌های صورت‌گرفته و همت زنجیره تامین ایران‌خودرو کاهش ارزبری قابل‌توجهی در تولید ایجاد شده است. فرشاد مقیمی، با اشاره به برنامه‌های مختلف امسال گروه صنعتی ایران‌خودرو گفت: از ابتدای امسال در حوزه تولید خودروهای تجاری و سواری وضع مطلوبی داشته‌ایم و در حوزه تولید خودروهای سنگین و نیمه‌سنگین رشد دوبرابری را نسبت به مدت مشابه سال گذشته تجربه کرده‌ایم. وی ادامه داد: تولید تارا اتوماتیک و ارتقا و بهینه‌سازی محصولات فعلی از جمله پروژه‌هایی است که امسال دنبال خواهیم کرد و کراس‌اوور ایران‌خودرو و محصول پروژه Kl۲۵ سال آینده به تولید انبوه خواهد رسید؛ همچنین تولید موتور سه استوانه نیز از جمله پروژه‌های مهم ایران‌خودرو است که در حال اجراست.  مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو با بیان اینکه این شرکت به ازای هر خودرو نیاز به کاتالیست دارد، تصریح کرد: با توسعه خطوط تولید به این هدف خواهیم رسید. وی با تاکید بر تولید باکیفیت و توسعه بازارهای صادراتی گفت: ضروری است به دنبال تنوع محصولات باکیفیت برای حضور در بازارهای جهانی باشیم.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.108 seconds.