اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

میتسوبیشی با وجود درخواست سهامداران هیچ برنامه ای برای ایوو جدید ندارد+تصاویر

نویسنده

تیم تحریریه

۰۷ تیر ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: هنگامی که میتسوبیشی در ماه مه احیای نام تجاری رالی آرت را در ژاپن اعلام کرد، یک جرقه کمرنگی از امید برای احیای مجدد لنسر ایولوشن به وجود آمد.


گروه بین الملل: هنگامی که میتسوبیشی در ماه مه احیای نام تجاری رالی آرت را در ژاپن اعلام کرد، یک جرقه کمرنگی از امید برای احیای مجدد لنسر ایولوشن به وجود آمد.

در حالی که بازگشت رالی آرت عمدتا در مورد تولید لوازم جانبی اصلی و بسته های ظاهری برای مدل های آن است، تاکائو کاتو مدیر عامل MMC اشاره کرد که مارک ژاپنی نیز در نظر دارد در مسابقات اتومبیلرانی شرکت کند.

با این حال، ژاپن گزارش داد که احیای لنسر ایولوشن اتفاق نمی افتد - یا حداقل هنوز در برنامه این خودروساز نیست.

علاوه بر این، بر اساس این گزارش، سهامداران MMC در واقع درخواست بازگرداندن لنسر ایولوشن را دارند. کمی تعجب آور است، با توجه به اینکه سهامداران معمولاً به سود بیشتر از تصویر شرکت اهمیت می دهند، اما فکر می کنیم همه ما می توانیم توافق کنیم که یک خودرو اسپرت در تلاش برای بازگرداندن خودروهای میتسوبیشی نقش اساسی داشته باشد.

ناگفته نماند که برق - و توسعه گران قیمت آن - نقش بسزایی در تصمیم میتسوبیشی برای عدم اولویت قرار دادن بازگشت لنسر ایولوشن دارد. میتسوبیشی از نظر وسایل نقلیه هیبریدی و خودروهای آفرود نیز نسبتاً قدرتمند است و کاتو مشتاقانه سرمایه گذاری در آن جبهه را انجام می دهد تا شرکت را دوباره برپا دارد.

نکته قابل توجه این است که میتسوبیشی به عنوان یک شرکت در تلاش بوده است. مارک میتسوبیشی در حال ترکیب بندی مجدد مجموعه خود به عنوان بخشی از اتحاد رنو-نیسان-میتسوبیشی است و تلاش های خود را بر روی منطقه آسه آن متمرکز خواهد کرد.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.07 seconds.