اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

فراری خودروی جدید اسپرت را تبلیغ می کند

نویسنده

تیم تحریریه

۲۹ خرداد ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: نیمه آخر ماه آوریل بود که فراری کامپتزیونه مجهز به موتور V12 را معرفی کرد و اکنون این شرکت در حال آماده سازی برای رونمایی از یک خودروی اسپرت جدید با شش سیلندر کمتر است.


گروه بین الملل: نیمه آخر ماه آوریل بود که فراری کامپتزیونه مجهز به موتور V12 را معرفی کرد و اکنون این شرکت در حال آماده سازی برای رونمایی از یک خودروی اسپرت جدید با شش سیلندر کمتر است.

از مارانلو هیچ سرنخی در مورد اینکه چه نوع وسیله نقلیه ای را در هفته آینده خواهیم دید، ارائه نمی شود، اما استفاده از کلمه "انقلابی" نشان می دهد نژاد کاملا متفاوتی از فراری خواهد بود. اعضای تالارهای گفتگوی فراری همه موافقند که مارک ایتالیایی از مدل ابتدایی جدید خود که قرار است از موتور V6 استفاده کند رونمایی خواهد کرد که در ابتدا در سپتامبر 2018 در روز بازار سرمایه اعلام شد.

تقریباً مانند SF90 استرادل، می شنویم که مدل جدید از یک پیشرانه هیبریدی پلاگین استفاده می کند. گزارش های ضد و نقیضی در مورد موتور درونسوز وجود دارد زیرا برخی می گویند این یک پیشرانه تمام فراری V6 خواهد بود در حالی که برخی دیگر فکر می کنند این موتور مربوط به مونتاژ تورنتو 3.0 لیتری نتنو مازراتی باشد. این موتور درMC20 اسب بخار نیرو تولید می کند، اما اگر یک موتور الکتریکی را در نظر بگیرید، انتظار یک موتور دینو مدرن را داریم.

با نام رمز F171، شایعه شده است که فراری جدید بیش از 700 اسب بخار قدرت را برای استفاده از مک لارن آرتورا ارائه می دهد، که همچنین ترکیبی از یک V6 با یک موتور الکترونیکی است و کل قدرت 671 اسب بخار را تولید می کند. بسته باتری - که گفته می شود ازSF90 استرادل منتقل می شود - برد الکتریکی محدودی را ارائه می دهد.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.042 seconds.