اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

حمایت قاطع انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو کشور و صنعت قطعه سازی از آیت الله رئیسی

نویسنده

تیم تحریریه

۲۶ خرداد ۱۴۰۰
  • 0
انجمن سازندگان قطعات و مجموعه هاي خودرو کشور با انتشار نامه ای حمایت قاطع خود را از جناب آقای آیت الله رئیسی در سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری کشور اعلام کردند.

انجمن سازندگان قطعات و مجموعه هاي خودرو کشور با انتشار نامه ای حمایت قاطع خود را از جناب آقای آیت الله رئیسی در سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری کشور اعلام کردند.

متن نامه بدین شرح است:


جناب آقای آیت الله ابراهیمی رئیسی (دامه برکاته)

با سلام

احتراما، ضمن آرزوی صحت و توفیق برای حضرتعالی که در این دوره سخت، دعوت فعالان این صنعت را اجابت فرمودید و به عرصه انتخابات سیزدهم ریاست جمهوری ورود نمودید، به استحضار میرساند انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودروی کشور به عنوان بزرگ ترین انجمن صنفی کارفرمائی کشور و با سابقه 30 ساله فعالیت خود، به نمایندگی بیش از 1000 شرکت و واحد تولیدی عضو خود، افتخار دارد که اعلام نماید همواره در این مسیر در کنار نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است و اینبار نیز با عنایت به حضور حضرتعالی به عنوان نامزد اصلح این انتخابات، حمایت خود را از حضرتعالی به صورت تمام و کمال اعلام می دارد.

جامعه شاغلین این صنعت با بیش از 500000 نفر، آرای حداقل 2000000 نفری خود را تقدیم آن سید بزرگوار می نمایند تا به فضل الهی، گره های تولید و اشتغال این کشور به دست توانمند شما گشوده شود.

انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودروی کشور، در روز انتخابات و در حمایت از یاور سید خراسانی، حماسه ای دیگر خواهد آفرید.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.06 seconds.