اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

تصاویر جدید از کیا تلوراید مدل 2022 با لوگوی جدید منتشر شد

نویسنده

تیم تحریریه

۲۶ خرداد ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: کیا تلوراید تنها چند سال است که به بازار عرضه می شود.


گروه بین الملل: کیا تلوراید تنها چند سال است که به بازار عرضه می شود.

کیا تلوراید مدل 2022 هیچ تغییر عمده ای یا حتی جزئی ایجاد نمی کند، اما اگر اطلاعات درز شده صحت داشته باشند، باید بتوانید آنها را به راحتی از مدل های قبلی تمایز دهید.

کیا تلوراید مدل 2022 را با تغییراتی ظاهر بیرونی نشان می دهد، که کمترین آنها استفاده از لوگوی جدید کیا توسط این خودروساز است. در این گزارش همچنین آمده است که جلوپنجره های تلوراید در کل مدل سیاه خواهند بود. در مدل های LX، حاشیه جلوپنجره کرومی خواهد بود.

در صورت صحت گزارش، خریداران تلوراید می توانند تجهیزات استاندارد بیشتری را به صورت صفحه لمسی 10.25 اینچی با قابلیت تقسیم صفحه سه جانبه انتظار داشته باشند. به همین ترتیب، سیستم مسیریابی، کنترل آب و هوای دو منطقه ای، کنترل هوشمند و کمک رانندگی بزرگراه کیا نیز از موارد استاندارد برای مدل 2022 است.

ما هیچ دلیلی برای شک و تردید در این اطلاعات نمی بینیم، زیرا کیا مطمئناً در تغییر نام تجاری آرم خود به جلو می رود. در مورد به روزرسانی تجهیزات، تلوراید در حال حاضر یک شاسی بلند بسیار محبوب برای خریداران است و به نظر می رسد کیا می خواهد این هیجان را همچنان در جریان نگه دارد. تولید تجهیزات استاندارد، راهی آسان برای ارائه نسخه به روز شده است. اما یکی از فاکتورهای اصلی که در اطلاعات فاش شده وجود ندارد، قیمت آن است. با تجهیزات استاندارد بیشتر، به احتمال زیاد تلوراید مدل 2022 شاهد افزایش قیمت خواهد بود.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.057 seconds.