اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

تصاویر جاسوسی از فراری V6 هیبریدی در خیابان های مارانلو+تصاویر

نویسنده

تیم تحریریه

۲۵ خرداد ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: بیشتر اوقات، تصاویر جاسوسی مارانلو جدیدترین هایپرکارهای فراری را که در اطراف مسیر تست فیورانو هستند، نشان می دهد.


گروه بین الملل: بیشتر اوقات، تصاویر جاسوسی مارانلو جدیدترین هایپرکارهای فراری را که در اطراف مسیر تست فیورانو هستند، نشان می دهد.

با این حال، تصاویر اخیر نشان می دهد که یک نمونه آزمایشی موتور وسط در خیابان های مارانلو بی سر و صدا در حال خروش است.

متأسفانه، موتور دینو پس از مقاومت طولانی پس از 24 سال متوقف شد. انزو به احترام آن، مجموعه ای از خودروهای مسابقه ای را به نام او نامگذاری کرد. با بهره گیری از همان موتور 1.5 لیتری V6 که دینو طراحی کرده بود، سرانجام این فناوری به یک خودروی جاده ای موتور وسط رسید.

شایعات حاکی از آن است که نیروی این نمونه آزمایشی می تواند توسط یک موتور V6 توئین توربو تأمین شود که توسط سیستم هیبریدی پشتیبانی می شود. مشخص نیست که آیا این پیشرانه از اسکودریا فراری الهام گرفته شده از F1 را دریافت خواهد کرد یا خیر، اما شرط می بندیم که این یک واحد سفارشی باشد که توسط خود فراری ساخته و طراحی شده است. همچنین شنیده ایم که خودروساز ایتالیایی ممکن است موتور 2.6 لیتری V6 توربوشارژر را از آلفا رومئو جیولیا کوادروفولیو تطبیق دهد که می تواند به راحتی 700 اسب بخار (522 کیلووات) را تولید کند.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.037 seconds.