اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

فراری V6 هیبریدی جاسوسی شد

نویسنده

تیم تحریریه

۲۲ خرداد ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: نمونه های اولیه در خانه در مارانلو مشاهده شدند و دارای طراحی ظاهری شبیهSF90 استرادل هستند.


گروه بین الملل: نمونه های اولیه در خانه در مارانلو مشاهده شدند و دارای طراحی ظاهری شبیهSF90 استرادل هستند.

گفته می شود سطح ابتدایی این خودرو از یک موتور V6، احتمالاً پیکربندی توئین توربو، همراه با یک موتور الکتریکی استفاده می کند. گزارش های متناقضی در مورد موتور درونسوز وجود دارد، برخی ادعا می کنند که این موتور مربوط به واحد "نتنو" است که توسط مازراتی MC20استفاده می شود در حالی که برخی دیگر می گویند این یک موتور کاملا متفاوت است.

کل پلتفرم آن از ابرخودروی جدید مودنا قرض گرفته شده است، اما برای پشتیبانی از پیشرانه هیبریدی پلاگین اصلاح شده است. طبق گزارش ها، فراری V6 جدید یک خودروی هیبرید پلایگین است که مجهز به باتری مشتق شده از باتری نصب شده درSF90 استرادل است. این بدان معنی است که باید نوعی برد الکتریکی داشته باشد.

خروجی ترکیبی می تواند بیش از 800 اسب بخار باشد، که برای آنچه در سطح ابتدایی فراری خواهد بود، بسیار زیاد به نظر می رسد. ظاهراً یک جعبه دنده اتوماتیک هشت سرعته و دو کلاچه نیرو را به چرخ های عقب می فرستد.

با این حال، MT با نصب چند موتور الکتریکی در محور جلو، امکان حالت چرخ جلو محرک را منتفی نمی داند. SF90 می تواند با خاموش کردن موتور درونسور و استفاده از تنها دو موتور الکتریکی جلو، کاملاً به عنوان یک خودروی FWD کار کند.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.046 seconds.