اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

برنامه فراری برای تولید خودروهای برقی

نویسنده

تیم تحریریه

۲۲ خرداد ۱۴۰۰
  • 0
شرکت سازنده خودروهای لوکس فراری با انتصاب بندتو ویگنا، مدیر یک شرکت مشهور تراشه‌سازی، به‌عنوان مدیرعامل جدید، به سمت فناوری‌های نوین و برقی کردن خودروهای خود پیش می‌رود.

به گزارش رویترز، شرکت خودروسازی فراری بندتو ویگنا، مدیر یک شرکت مشهور تراشه‌سازی را به‌عنوان مدیرعامل جدید خود برگزید تا به کمک این انتصاب در جاده فناوری‌های نوین خودرویی و برقی کردن محصولات خود حرکت کند. ویگنا، یک مدیر ۵۲ساله تبعه ایتالیا، در حال حاضر بزرگ‌ترین بخش شرکت سازنده تراشه STMicroelectronics را رهبری می‌کند. انتصاب وی، جای خالی شش‌ماهه در راس این خودروساز لوکس را پر می‌کند، جایی که لوئیس کامیلری، رئیس اجرایی سابق پس از نزدیک به دو سال و نیم در این نقش در ماه دسامبر بازنشسته شد. جان الکان، رئیس هیات‌مدیره فراری،یکی از فرزندان خانواده آگنلی که فراری را از طریق شرکت سرمایه‌گذاری خود Exor کنترل می‌کند، گفت که این شرکت از انتصاب ویگنا به عنوان مدیرعامل جدید خود خوشحال است. وی در بیانیه خود گفت: درک عمیق او از فناوری‌هایی که عامل بسیاری از تحولات صنعت ما بوده است و نوآوری اثبات‌شده او و همچنین مهارت‌های رهبری و تجاری وی، باعث تقویت بیشتر فراری و سرگذشت منحصر‌به‌فرد و عملکرد این شرکت در دوره هیجان‌انگیز پیش رو خواهد شد. فراری که در حال حاضر مدل‌های مختلف هیبریدی را تولید می‌کند، ساخت اولین خودروی تمام‌برقی خود را برای سال ۲۰۲۵ وعده داده است. از زمان کناره‌گیری کامیلری، الکان به طور موقت شرکت را هدایت می‌کرد. او در ماه آوریل گفت که مدیرعامل جدید فراری باید «از همه ویژگی‌های مناسب، از جمله توانایی‌های فناوری» برخوردار باشد.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.13 seconds.