اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

بندیتو وینیا، مدیرعامل جدید فراری

نویسنده

تیم تحریریه

۲۱ خرداد ۱۴۰۰
  • 0

لوئیس کامیلری مدیرعامل اسبق فراری پیش از استعفا از سکان‌داری این برند گفته بود شانس زیادی برای الکتریکی شدن فراری قائل نیست. البته این خودروساز ایتالیایی برنامه‌هایی برای تولید اولین خودروی تمام الکتریکی خود در سال ۲۰۲۵ داشته و مدیرعامل جدید فراری نیز وظیفه هدایت شرکت به این هدف را بر عهده خواهد داشت. فراری امروز اعلام کرد بندیتو وینیا را به سمت مدیرعامل خود انتخاب کرده، فردی که ده ها سال تجربه در صنعت تکنولوژی را به این برند تزریق خواهد کرد.

وینیا ۲۶ سال از عمر خود را در شرکت STMicroelectronics گذرانده و اخیراً رئیس بخش MEMS و گروه حس‌گرهای ST بوده که بزرگ‌ترین و سودده ترین بخش سال پیش بوده است. او مؤسس کمپانی MEMS نیز بوده است. فراری می‌گوید درک عمیق وینیا از تکنولوژی‌ها باعث ایجاد تغییرات زیادی در صنعت خودرو شده و باعث تقویت بیشتر شرکت خواهد شد. نیمه‌رساناها، چیپ ها و دیگر تکنولوژی‌ها جزو وجوه اشتراک صنعت‌های تکنولوژی و خودرو بوده چراکه خودروهای امروزی به ویژه نمونه‌های الکتریکی نسبت به هر زمان دیگری پیشرفته‌تر هستند.

فراری فعلاً برنامه‌های خود برای آینده‌ای الکتریکی را اعلام نکرده اما قبلاً پیش‌نمایشی از این برنامه‌ها وجود داشته است. در سال پیش پتنتی از یک خودروی پیشرانه وسط با چهار پیشرانه و سیستم چهار چرخ محرک منتشر شد که هم از قوای محرکه تمام الکتریکی و هم قوای محرکه هیبریدی پشتیبانی می‌کرد. این خودروساز اولین محصول هیبریدی خود یعنی SF90 استراداله را در سال ۲۰۱۹ معرفی کرد خودرویی که با قدرت ۹۸۶ اسبی عنوان قوی‌ترین خودروی جاده‌ای تاریخ فراری را به خود اختصاص داد. این شرکت در سال ۲۰۱۹ ابراز امیدواری کرد تا سال ۲۰۲۲ حدود ۶۰ درصد فروش کلی‌اش به خودروهای هیبریدی اختصاص یابد.

وینیا در زمانی سکان هدایت فراری را در دست می‌گیرد که قوای محرکه الکتریکی در بحث پرفورمنس مزیت‌های زیادی را نشان می‌دهند. خودروهای الکتریکی رده میانی با قیمت‌های نسبتاً معقول عملکرد بسیار خوبی نشان داده‌اند و شاید این امر یک مشکل برای برندهای پرفورمنسی همچون فراری باشد. صنعت خودرو به سرعت در حال تغییر بوده و تکنولوژی جزو اصول اساسی آن است بنابراین انتخاب یک مدیر از صنعت تکنولوژی تصمیم هوشمندانه‌ای تلقی می‌شود. وینیا از اول سپتامبر به عنوان مدیرعامل فراری کار خود را شروع خواهد کرد.

منبعپدال

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.058 seconds.