اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

انتصاب مدیری جدید برای فراری

نویسنده

تیم تحریریه

۲۱ خرداد ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل:به دنبال الکتریکی شدن و توسعه رویکردهای جدید، کمپانی بزرگ خودروسازی ایتالیا فراری، بندتو ویگنا را به عنوان مدیر اجرایی خود منصوب کرد.


گروه بین الملل:به دنبال الکتریکی شدن و توسعه رویکردهای جدید، کمپانی بزرگ خودروسازی ایتالیا فراری، بندتو ویگنا را به عنوان مدیر اجرایی خود منصوب کرد.

ویگنای 52 ساله، تبعه ایتالیا در حال حاضر به عنوان رئیس شرکت تولید کننده نیمه رسانا فرانسه و ایتالیا STMicroelectronics مشغول به کار است.

شرکت فراری اعلام کرده است که ویگنا از اول ماه سپتامبر فعالیت خود در فراری را آغاز خواهد کرد.

وی جایگزین لوئیس کمیلری شد که در اواخر سال 2020 به "دلایل شخصی" بازنشسته شد. گزارش های رسانه ای در آن زمان حاکی از این بود که آقای کمیلری در حال بهبودی از عوارض جدی ویروس کرونا بوده است.

جان الکان ، رئیس و مدیر عامل موقت فراری، گفت: "ما از انتصاب بندیتو ویگنا (Benedetto Vigna) به عنوان مدیر عامل جدید فراری با خوشحالی استقبال می کنیم.

وی افزود:"معتقد است درک عمیق ویگنا از فن آوری هایی که عامل اصلی بسیاری از تحولات صورت گرفته در این صنعت هستند، علاوه بر نوآوری و ابتکار عمل و مهارت های رهبری مثال زدنی او می تواند باعث تقویت هرچه بیشتر نقاط قوت فراری و بهبود عملکرد آن در آینده شود."

در همین مورد بندیتو ویگنا گفت: "پیوستن به فراری به عنوان مدیر عامل آن افتخار ویژه ای است و من این کار را با احساس هیجان و مسئولیت برابر انجام می دهم."


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.038 seconds.