اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

تکامل طراحی فراری دیتونا شوتینگ بریک هامیج

نویسنده

تیم تحریریه

۲۱ خرداد ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: شرکت نیلز ون روخی دیزاین به کار خود در مورد فراری دیتونا شوتینگ بریک هامیج ادامه می دهد.


گروه بین الملل: شرکت نیلز ون روخی دیزاین به کار خود در مورد فراری دیتونا شوتینگ بریک هامیج ادامه می دهد.

تصاویر موجود، روند ظریف طراحی خودرو را نشان می دهند. این رندرها، ایده های مختلف این شرکت را برای ظاهر این خودروی ویژه ارایه می دهند.

این طراحی به سازنده اجازه می دهد در مورد آخرین شکل این خودرو تصمیم بگیرد. این شرکت در حال حاضر یک مدل از خودرو را در اختیار دارد و در حال آماده سازی یک نمونه واقعی با پانل های بدنه آلومینیومی دست ساز برای تولید است.

این طراحی به وضوح ظاهر فراری دیتونا شوتینگ بریک مدل 1970را تداعی می کند. دماغ کوسه ای شکل را با یک نوار نوری در لبه جلو حفظ می کند. در قسمت عقب، یک دیفیوزر وجود دارد. زاویه ستون B جدید است زیرا خودرو از شیشه های بسیار بزرگ و کنترل از راه دور برخوردار خواهد شد.

این شرکت در نظر دارد فراری دیتونا شوتینگ بریک را تا پایان سال کامل کند. گزارش شده که از شاسی و چرخ دنده فراری 599 استفاده می کند. موتور تنفس طبیعی 6.0 لیتری V12 باید قدرت و صدای فوق العاده ای را برای این خودرو فراهم کند.

باب گیتلمن، معمار اصلی فراری دیتونا شوتینگ بریک را با استفاده از فراری 365 GTB / 4 1972 به عنوان نقطه شروع سفارش داد. لوئیجی چینتی جونیور، وارد کننده فراری، این شکل را ترسیم کرد و پاندر وست ویندر در انگلیس ساخت واقعی را انجام داد. تولید نهایی در سال 1976 اتفاق افتاد.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.039 seconds.