اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

انتشار تصاویر تبلیغاتی رنو مگان الکتریکی جدید

نویسنده

تیم تحریریه

۲۱ خرداد ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: در اکتبر سال گذشته، رنو در جریان یک رویداد کاملاً دیجیتالی، از مگان eVision مفهومی که اشاره به نسل بعدی مگان داشت، برای بازار اروپا رونمایی کرد.


گروه بین الملل: در اکتبر سال گذشته، رنو در جریان یک رویداد کاملاً دیجیتالی، از مگان eVision مفهومی که اشاره به نسل بعدی مگان داشت، برای بازار اروپا رونمایی کرد.

رنو به تازگی اولین تصاویر تبلیغاتی را با نسخه تولیدی این کانسپت منتشر کرده است و به راحتی می توان گفت که از نظر طراحی چشمگیر خواهد بود. با توجه به عکس ها، این مگان ترکیبی جالب بین یک هاچ بک سنتی، یک کراس اوور و حتی یک وسیله نقلیه چند منظوره خواهد بود که قسمت عقب آن ما را به یاد آخرین نسل رنو اسپیس می اندازد.

رنو این خودرو را MeganE (تلفظ "مگان ای") می نامد و می گوید 30 نمونه اولیه پیش تولید قبلاً مونتاژ شده و آماده حضور در جاده های عمومی در تابستان سال جاری هستند. مهمتر از همه، این سازنده فرانسوی برخی از مشخصات فنی MeganE را تأیید کرده است.

بر اساس پلت فرم مدولار CMF-EV، نیروی این خودرو توسط یک موتور الکتریکی با قدرت 217 اسب بخار (160 کیلووات) تأمین خواهد شد که احتمالاً به چرخ های جلو منتقل می شود. یک بسته باتری 60 کیلووات ساعت انرژی الکتریکی مورد نیاز سیستم را با رنو تأمین می کند و نوید حدود 280 مایل (450 کیلومتر) بین دو بار شارژ را می دهد.

با دیدن پیشرفت سریع رنو از نمونه مفهومی به مدل تولید، انتظار می رود که مگان جدید در نیمه اول سال آینده به نمایشگاه های این برند در اروپا راه یابد. این خودروی الکتریکی نقش مهمی در برنامه رنو برای فروش خودروهای با انتشار صفر تا سال 2030 بازی خواهد کرد.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.063 seconds.