اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

بوگاتی شیرون سوپر اسپرت با قدرت 1577 اسب بخار وارد بازار می شود+تصاویر

نویسنده

تیم تحریریه

۲۱ خرداد ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: درست مانند سوپر اسپرت 300 سوپر اسپرت بدنه ای تجدید نظر شده برای ثبات بیشتر در سرعت های بالا به دست می آورد.


گروه بین الملل: درست مانند سوپر اسپرت 300 سوپر اسپرت بدنه ای تجدید نظر شده برای ثبات بیشتر در سرعت های بالا به دست می آورد.

به عنوان مثال طول عرشه عقب حدود 10 اینچ بیشتر است تا به شما در کاهش کشش کمک کند و لوله های خروجی از مرکز منتقل شده اند و اکنون در دو طرف دیفیوزر بزرگ عقب به دو جفت تقسیم شده اند. همچنین در بالای هر گلگیر 9 منفذ وجود دارد تا فشار هوا را از طریق چرخ جلو آزاد کند.

شیرون استاندارد دارای 1،479 اسب بخار قدرت است، اما سوپراسپرت نسخه پیشرفته ای از پیشرانه 8.0 لیتری چهار سیلندر توربوشارژ Q-16 با سر سیلندر اصلاح شده و توربوشارژرهای جدید دریافت می کند. نسخه سوپر اسپرت دارای 1577 اسب بخار قدرت و 1180 پوند فوت گشتاور است.

بوگاتی اعلام کرده است که سوپر اسپرت می تواند در 5.8 ثانیه از 0-124 مایل در ساعت شتاب بگیرد و برای رسیدن به 186 مایل در ساعت فقط به 12.1 ثانیه زمان نیاز دارد. همچنین دارای یک محدود کننده سرعت است که از رسیدن به سرعت بیش از 273 مایل در ساعت جلوگیری می کند.

بوگاتی شیرون سوپر اسپرت در اوایل سال 2022 وارد بازار می شود و قیمت آن از حدود 3.9 میلیون دلار شروع می شود.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.06 seconds.