اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

اعمال قانون ۲۲۶هزار راننده در طرح محدودیت شبانه

نویسنده

تیم تحریریه

۲۱ خرداد ۱۴۰۰
  • 0
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: ۲۲۶ هزار و ۷۱۵راننده وسایل نقلیه متخلف در اجرای طرح تشدید منع تردد شبانه از ابتدای امسال تاکنون در این استان اعمال قانون شده اند.


به گزارش خبرخودرو،رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: ۲۲۶ هزار و ۷۱۵راننده وسایل نقلیه متخلف در اجرای طرح تشدید منع تردد شبانه از ابتدای امسال تاکنون در این استان اعمال قانون شده اند.

سرهنگ غلامعلی شرق گفت: که با توجه به تصویب کمیته ملی کرونا، طرح منع تردد از ساعت ۲۲ الی سه بامداد در مناطق مختلف استان البرز، اجرایی شده و رانندگان متخلف اعمال قانون شدند.

وی خاطرنشان کرد که در اجرای اعمال محدودیت‌های کرونایی در این استان، ۱۷ هزار و ۲۵۶ راننده متخلف در این استان جریمه یک میلیون تومانی شدند.

رییس پلیس راهور البرز افزود: طی سال جاری برای ۱۳ هزار و ۷۶۴ راننده خودروی متخلف در البرز قبض جریمه ۵۰۰ هزارتومانی صادر شد.

وی یادآورشد: اکنون بیش از ۸۰ درصد مردم اجرای طرح قانون محدودیت تردد در استان البرز را رعایت می‌کنند.

شرق اضافه کرد که با توجه به اعلام ضعیت نارنجی کرونایی در استان البرز، خودرو‌های غیر بومی در حال تردد در این استان جریمه می‌شوند.

رییس پلیس راهور البرز اضافه کرد: این جریمه‌ها برای خودرو‌های غیر بومی توسط دوربین‌های ثبت تخلف و تمام گشت‌های پلیس راهور اعمال می‌شود.

شرق خاطرنشان کرد: همچنین تمام ورودی‌ها و خروجی‌های استان توسط دوربین‌ها و نیرو‌های پلیس کنترل می‌شود و در صورت تردد و ورود خودرو‌های با پلاک غیربومی و خروج پلاک‌های بومی برابر مقررات برخورد می‌شود.

رییس پلیس راهور البرز خاطرنشان کرد: رانندگان توجه داشته باشند که دراجرای این طرح دوربین‌های ثبت تخلف فعال بوده و تخلفات از این طریق به صورت هوشمند ثبت می‌شود.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.056 seconds.