اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

رشد فروش خودروهای تسلا در چین

نویسنده

تیم تحریریه

۲۰ خرداد ۱۴۰۰
  • 0
طبق اطلاعاتی که روز سه‌شنبه توسط انجمن خودروهای مسافربری چین (CPCA) منتشر شد، شرکت آمریکایی تسلا در ماه مه ۳۳۴۶۳ دستگاه خودروی الکتریکی ساخت چین به فروش رسانده است که نشان از افزایش ۲۹ درصدی می‌دهد.

به گزارش رویترز، طبق اطلاعاتی که روز سه‌شنبه توسط انجمن خودروهای مسافربری چین (CPCA) منتشر شد، شرکت آمریکایی تسلا در ماه مه ۳۳۴۶۳ دستگاه خودروی الکتریکی ساخت چین به فروش رسانده است که شامل صادرات نیز می‌شود.

این انجمن همچنین اعلام کرد که فروش کلیه وسایل نقلیه مسافربری چین در ماه مه با ۱/ ۱ درصد افزایش به ۶۶/ ۱ میلیون خودرو رسید.

فروش تسلا در چین که تقریبا یک سوم از کل فروش این شرکت را تشکیل می‌دهد نشانه‌ای از سلامتی این شرکت آمریکایی در دومین بازار بزرگ خود است؛ جایی که این شرکت سرمایه‌گذاری زیادی انجام داده است.

تسلا سدان مدل ۳ و شاسی بلند مدل Y خود را در شانگهای تولید می‌کند. در ماه آوریل، این شرکت ۲۵۸۴۵ دستگاه خودروی ساخت چین را فروخت در حالی که در ماه مارس این رقم ۳۵۴۷۸ بود.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.079 seconds.