اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

قیمت دوچرخه فولکس واگن GTI مشخص شد

نویسنده

تیم تحریریه

۱۹ خرداد ۱۴۰۰
  • 0
گروه خودروسازی فولکس واگن علاقه مند است که وفاداری به برند را از زمان خرید دوچرخه برای فرزندان شروع کند.

به گزارش سایپانیوز، فولکس واگن را همه به عنوان یک خودروساز می‌شناسند اما شاید کم کسی می‌داند که این گروه دستی هم در دوچرخه‌سازی دارد و آخرین محصول آن در دوچرخه‌سازی با برند GTI، دوچرخه‌ای مخصوص کوهستان است و برای مسیرهای ناهموار و دشوار مناسب است. این دوچرخه که ۸۵۰ دلار قیمت دارد نسبتا سبک هم هست و فقط ۱/ ۱۵ کیلوگرم (۳۳ پوند) وزن دارد.

در دوچرخه‌هایی با این دامنه قیمت، ترمزهای دیسکی با کابل یا سیم کار می‌کنند در حالی که دوچرخه جدید فولکس واگن، از ترمزهای دیسکی هیدرولیک بهره می‌برد. این دوچرخه دارای رینگ های ۲۹ اینچی به رنگ قرمز یاقوتی است و تایرهای آن هم از نوع WTB Ranger انتخاب شده‌اند که نیازی به تیوب ندارد و در نتیجه در مسیرهای کوهستانی کمتر احتمال پنجر شدن دارند. البته برای دوچرخه دوستان و دوچرخه بازان، امکان تغییرات دستی در برخی از این موارد به صورت سلیقه‌ای وجود دارد. برای تغییر دنده هم از سامانه شیمانوی Shimano ۲۷سرعته بهره گرفته شده است. با اینکه در صنعت دوچرخه «رکاب تک حلقه ای»  single chainring up front به یک استاندارد تبدیل شده، اما ظاهرا فولکس واگن در این جا به فکر کاهش هزینه بوده است و به سبک قدیمی اکتفا کرده و رکاب دو‌حلقه‌ای به کار برده است. از محاسن رکاب تک‌حلقه‌ای سبک‌تر شدن دوچرخه و کاهش میزان دررفتگی زنجیر است. بدنه آلومینیومی فقط به چرخ جلو اجازه داشتن سامانه تعلیق می‌دهد، اما شاید همین هم برای مسیرهای کوهستانی کافی باشد. سامانه تعلیق جلوی این دوچرخه تا ۱۲۰ میلی‌متر امکان جذب ضربه‌ها را دارد و در این سامانه امکان قفل شدگی لحظه‌ای برای جلوگیری از کمپرس شدن سامانه تعلیق به کار رفته است. شاید در ذهن فولکس این بوده که خانواده‌ها ابتدا برای فرزندان خود دوچرخه GTI را خریداری کنند تا بعدها هم وقتی بچه‌ها بزرگ شدند به همان GTI وفادار مانده و خودروهای فولکس را خریداری کنند. به نظر می‌رسد فروش آنلاین این دوچرخه به زودی شروع می‌شود.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.058 seconds.