اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

ورود فیدلیتی به نمایندگی‌های بهمن موتور

نویسنده

تیم تحریریه

۱۱ خرداد ۱۴۰۰
  • 0
به منظور دسترسی مشتریان و مشاهده امکانات و قابلیت‌های فیدلیتی و همچنین سنجش سلیقه بازار و انجام بازدید میدانی، تعداد محدودی فیدلیتی در نمایندگان منتخب قرار داده شده است. خسرو خسروی‌فر، مدیر شبکه فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن با اعلام این مطلب گفت: 25 نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در 13 استان برای فیدلیتی در نظر گرفتیم که از دیروز فیدلیتی در دو مدل 5و 7 نفره در نمایندگی‌های منتخب و دو شوروم بهمن موتور برای عموم به نمایش گذاشته شد.

وی با اشاره به اینکه فیدلیتی قبل از عرضه، فقط برای مشاهده مشتریان و مقایسه با سایر خودروهای بازار به نمایش گذاشته شده است، تصریح کرد: طبق روال گروه بهمن، به منظور دسترسی مشتریان به خودرو، مشاهده امکانات و قابلیت‌های آن و همچنین سنجش سلیقه بازار، تعداد محدودی برای کسب بازخورد و توسعه و بهبود در نمایندگان منتخب قرار داده شده است.مدیر شبکه فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن از افزایش تعداد نمایندگی‌های منتخب به ۳۵ نمایندگی تا پایان سال خبر داد و افزود: این نمایندگی‌ها از نظر سطح استاندارد ارتقا پیدا کرده‌اند و مشتریان می‌توانند هنگام ثبت‌نام با توجه به محل زندگی، نمایندگی مورد نظر خود را انتخاب کنند. فیدلیتی محصول جدید و استراتژیک گروه بهمن است که در بین ۱۰ خودروی پرفروش SUV چین قرار دارد. گروه بهمن به عنوان اولین خودروساز با سرمایه‌گذاری بسیار زیاد، برای اولین بار در کشور پلت‌فرم فیدلیتی را خریداری کرده است و با در اختیار داشتن دانش طراحی و مهندسی، می‌تواند محصولات دیگری روی این پلت‌فرم تولید و به بازار عرضه کند.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.072 seconds.