اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

انواع پیکاپ مجهز به آپشن خودروهای خاص در سایت آمیکو معرفی می‌شود

نویسنده

تیم تحریریه

۱۰ خرداد ۱۴۰۰
  • 0
مدیر فروش شرکت آمیکو از تجهیز انواع خودروی پیکاپ به آپشن خودروهای خاص در آینده نزدیک خبر داد و گفت: اکنون کامیون 2631 با کاربری کمپرسی قابل عرضه به بازار است و به زودی کاربری‌ میکسر نیز به این گروه محصولات افزوده خواهد شد.


مدیر فروش شرکت آمیکو از تجهیز انواع خودروی پیکاپ به آپشن خودروهای خاص در آینده نزدیک خبر داد و گفت: اکنون کامیون 2631 با کاربری کمپرسی قابل عرضه به بازار است و به زودی کاربری‌ میکسر نیز به این گروه محصولات افزوده خواهد شد.

حمید ترکی در گفتگو با خبرنگار خبرخودرو با اشاره به نمایشگاه تیونینگ تهران به عنوان نمایشگاه خودروهای خاص در خصوص هدف شرکت آمیکو از حضور در این رویداد اظهار داشت: محصولات شرکت آمیکو در بازار شناخته شده هستند، اما این نمایشگاه فرصتی را برای اعلام تداوم عرضه و حضور محصولات آمیکو در بازار فراهم می‌کند.

وی در خصوص محصولات عرضه شده در این نمایشگاه گفت: آمیکو در حوزه تولید خودروهای تجاری فعال است، اما در این نمایشگاه صرفا خودروهای پیکاپ آسنا با کاربرد شهری، طبیعت‌گردی و آفرودی عرضه شده است.

مدیر فروش شرکت ارس خودرو دیزل (آمیکو) در خصوص استراتژی شرکت برای تقویت و توسعه آپشن‌های جدید بر روی محصولات آمیکو افزود: آمیکو از دو دسته محصول بهره می‌برد که یکی محصولات تجاری است که عملا عرضه این گروه از خودروها همراه با کاربری موردنظر به مشتری به عنوان یک مزیت محسوب می‌شود، به طوری که بلافاصله پس از خرید، بهره‌برداری از خودرو برای مشتری امکان‌پذیر است.

ترکی به کاربری استاندارد و قابل تایید نصب شده بر روی خودروهای تجاری به عنوان یکی دیگر از مزیت‌ها در حوزه تجاری‌ها اشاره کرد و گفت: نصب کاربری غیراستاندارد علاوه بر ایجاد مشکل برای خریدار، گارانتی خودرو را ابطال می‌سازد و نصب کاربری استاندارد، مانع از ورود خسارت به خریدار می‌گردد.

وی ضمن اعلام اینکه خرید خودرو همراه با تسهیلات مشمول کاربری خودروهای تجاری نیز خواهد بود، در خصوص خودروهای پیکاپ گفت: در حال مذاکره با چندین شرکت معتبر به منظور تجهیز این خودروها به آپشن‌های خودروهای خاص هستیم که به زودی نهایی شده و در سایت شرکت آمیکو، انواع خودروهای خاص تجهیز شده در حوزه پیکاپ معرفی خواهد شد.

مدیر فروش شرکت ارس خودرو دیزل (آمیکو) با بیان اینکه در حال حاضر، کامیون 2631 با کاربری کمپرسی قابل عرضه به بازار است، تصریح کرد: به زودی کاربری میکسر نیز افزوده می‌شود.

ترکی در خصوص مزیت‌های رقابتی محصولات و خدمات شرکت آمیکو در مقایسه با سایر محصولات موجود در بازار تصریح کرد: تاکید آمیکو بر تامین کیفیت محصولات و کسب رضایت مشتریان است، بنابراین سعی این شرکت بر شناسایی مشخصات فنی مدنظر بازار و اعمال این مشخصات بر روی خودروهای قابل عرضه به بازار در راستای بهبود کیفیت است.

وی در ادامه بر توجه آمیکو به قیمت رقابتی محصولات این شرکت نسبت به بازار تاکید کرد و گفت: آمیکو به دنبال تحصیل کیفیت با هر قیمتی نیست.

مدیر فروش شرکت ارس خودرو دیزل (آمیکو) در خصوص خدمات پس از فروش این شرکت به راه‌اندازی امداد خودروی شرکت آمیکو اشاره کرد و افزود: سعی ما بر حفظ رضایت مشتری در بالاترین سطح است.

ترکی در پایان در خصوص برنامه فروش آمیکو در بازار خاطرنشان کرد: فروش محصولات در نمایشگاه با شرایطی از جمله ارائه تخفیفاتی خاص به متقاضیان همراه است و به همین منظور ثبت‌نام در باجه‌های مستقر در غرفه‌های شرکت انجام می‌شود و پس از پایان نمایشگاه، فرآیند عقد قرارداد انجام خواهد شد.لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.249 seconds.