اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

بازیابی یک محصول قدیمی فراری

نویسنده

تیم تحریریه

۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل:تولد دوباره فراری 250 GT SWB در قرن 21 توسط تیم مهندسی RML Group با برداشتی نوین از مدل کلاسیک V12 Grand Tourer رقم خورد.


گروه بین الملل:تولد دوباره فراری 250 GT SWB در قرن 21 توسط تیم مهندسی RML Group با برداشتی نوین از مدل کلاسیک V12 Grand Tourer رقم خورد.

این مدل با نام درون سازمانی RML شناخته می شود، همچنان دارای نشان ژنتیکی مخصوص فراری و مجهز به موتور 5.4 لیتری V12 متعلق به مارانلو است که 478 اسب بخار قدرت و 419 پوند فوت گشتاور تولید می کند و توسط جعبه دنده دستی شش سرعته فراری نیرو را به چرخ های عقب می فرستد.

این مدل با شاسی کوتاه اش در زمان 4.1 ثانیه از سکون به سرعت 60 مایل درساعت می رسد و درنهایت می تواند با حداکثر سرعت 185 مایل در ساعت براند.

ورودی های بدنهRML با فیبر کربن شروع می شوند که شکل ظاهری خودرو را کاملاً مشابه نمونه اولیه این خودرو کرده است.

این تیم می گوید که این خودرو نسبت به نمونه اصلی بزرگتر است و همچنین دارای برخی جزئیات مدل 250 GT مانند جلوپنجره تهاجمی و چراغ های عقب حرفه ای است.

در داخل کابین هم RMLدست به کار مدرن شدن است و در آن یک صفحه نمایش اطلاعات و سرگرمی کوچک وجود دارد که می تواند Apple CarPlay را اجرا کند .همچنین RML می گوید که این مدل بامعرفی صندلی های جلو با قابلیت تنظیم الکتریکی توانسته فضایی راحت برای نشستن افراد قد بلند ایجاد کند.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.039 seconds.