اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

حذف جعبه دنده دستی آستون

نویسنده

تیم تحریریه

۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل:مدیر عامل شرکت آستون مارتین، توبیاس مورس ماه گذشته تأیید کرد که این شرکت بطور کلی قصد دارد جعبه دنده دستی را تا سال 2022 از خودروهایش حذف کند.


گروه بین الملل:مدیر عامل شرکت آستون مارتین، توبیاس مورس ماه گذشته تأیید کرد که این شرکت بطور کلی قصد دارد جعبه دنده دستی را تا سال 2022 از خودروهایش حذف کند.

به گزارش خبرخودرو، این برند بریتانیایی طرح 3 پدال را برای نسل جدید Vantage خود در سال 2018 حفظ کرده و متعاقباً قول داد "آخرین تولید کننده در جهان باشد که خودرو های اسپرت دستی را ارائه می دهد".

با این حال ، این برنامه ها به وضوح از دسترس خارج شده اند ، زیرا آقای مورس تأیید کرد که گزینه دستی از لیفت فیس سال آینده کنار گذاشته خواهد شد.

"نه [ما به گیربکس دستی متعهد نیستیم] ... ماجراجویی خوبی نبود ، اما خودرو های اسپرت هم کمی تغییر کرده اند و دیگر خودروهای با گیربکس دستی علاقه مندان زیادی ندارند ... ما چند ارزیابی در مورد آن انجام دادیم ، و تصمیم گرفتیم که در نهایت به گیربکس دستی احتیاج نداریم."

وی افزود: "با این مقررات جدید شما باید سال به سال میزان تولید گازهای گلخانه ای را در آن پیشرانه اختصاصی حفظ كنید و انجام این كار برای انتقال به سیستم دنده دستی منطقی نیست."


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.06 seconds.