اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

مشاهده نمونه اولیه هیبریدی فراری V6در نزدیکی کارخانه

نویسنده

تیم تحریریه

۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: هیچ رازی نیست که فراری در حال کار روی یک ابرخودروی V6 است تا بتواند زیر SF90 با 986 اسب قرار بگیرد و احتمالاً جایگزینF8 تربوتو فعلی با موتور V8 شود.


گروه بین الملل: هیچ رازی نیست که فراری در حال کار روی یک ابرخودروی V6 است تا بتواند زیر SF90 با 986 اسب قرار بگیرد و احتمالاً جایگزینF8 تربوتو فعلی با موتور V8 شود.

از نظر فراری، میراث آنها موتور V12 است که توسط انزو فراری که بیش از هر چیز دیگری قهرمان این موتور بود، جایزه گرفت. خودروهای V8 و V6 با موتور متوسط ​​ در زیر V12 های بزرگ قرار داشتند و چیزی بیشتر از یک جریان درآمد برای تأمین هزینه های فرمول یک انزو نداشتند.

پسر فقید انزو ، دینو فراری در توسعه پیشنهادات اولیه موتور وسطی فراری که دارای موتور V6 بود ، نقش مهمی داشت. گزارش ها حاکی از آن است که انزو علاقه زیادی به این پروژه نداشت اما عشق او به دینو باعث شد که پروژه ادامه یابد. برای تمیز کردن پیشنهادات سنتی فراری V12 از خلاقیت های جدید دینو ، انزو اطمینان حاصل کرد که اتومبیل های موتور وسط Dinos نامیده می شوند زیرا فاقد فراری V12 هستند.

امروز فراری درست همانطور که انزو فراری در نظر داشت خودروهای بزرگ موتور جلو V12 را می سازد. فراری همچنین ابرخودروی های فوق العاده موتور میانی می سازد که اصل و نسب آنها را به طراحی اصلی دینو می رساند. با این حال، تعداد سیلندرها یک قسمت مهم از هویت آنها نیست. در عوض، این وسایل نقلیه پیشنهاد فراری برای مشتریانی است که به دنبال تجربه ای مشابه تجربه خودروهای فرمول یک هستند.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.037 seconds.