اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

انتشار تصاویر عجیبی اولترا-بلک فراری SF90 استرادل

نویسنده

تیم تحریریه

۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: خیابان های مارانلو با نمونه های اولیه فراری غریبه نیستند.


گروه بین الملل: خیابان های مارانلو با نمونه های اولیه فراری غریبه نیستند.

برای دهه ها خانه فراری میزبان مشهورترین ابرخودروهای جهان در طول آزمایش جاده خود بوده است، اما این مورد کمی متفاوت است. یک فراری SF90که مدت زیادی است در فروش است از سالن های مارانلو ظاهر می شود و دارای یک ترکیب رنگ بسیار عجیب است که نمی توانیم کاملاً کشف کنیم.

یوتیوب ده ها فیلم با جدیدترین تست فراری در اختیار جهانیان قرار داده است، اما این SF90 یکی از جالب ترین یافته های آنها است. به نظر نمی رسد به راحتی یکSF90 استرادل با روکش مشکی مات باشد. موضوع بسیار پیچیده می شود و ممکن است استفاده از وانتابالک، تیره ترین ماده شناخته شده برای انسان باشد.

وانتابالک توسط سوری نانوسیستم اختراع شد که در انگلستان مستقر است. این ماده منحصر به فرد در ابتدا برای کاربردهای نظامی ساخته شده و از هر ماده روی زمین تیره تر است. وانتابالک می تواند 99.965٪ از نور مرئی را جذب کند بنابراین از هیچ سطح پوشش داده شده در این ماده منحصر به فرد بازتابی وجود ندارد. این پوشش جادویی فقط یک رنگ تیره نیست بلکه در عوض از جنگلی از ساختارهای نانو تشکیل شده است که نور را به دام می اندازد. سپس نور به صورت انرژی گرمایی آزاد می شود.

داشتن یک ابرخودرو با رنگی که نور را جذب کرده و آن را به گرما تبدیل می کند ایده آل نیست، به ویژه هنگامی که همین خودرو به دلیل فرآیند احتراق داغ، موتور میانی خود را نیز ذوب کند.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.09 seconds.