اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

انتشار ویدیویی از فراری F50در خیابان های لندن

نویسنده

تیم تحریریه

۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: تحت الشعاع نسل قبلی F40 پر زرق و برق خود، فراری F50 گاهی اوقات فراموش می شود که نظرات را به خود جلب کند.


گروه بین الملل: تحت الشعاع نسل قبلی F40 پر زرق و برق خود، فراری F50 گاهی اوقات فراموش می شود که نظرات را به خود جلب کند.

اما اکنون، ابرخودروی دهه 90 مورد توجه برخی از تماشاگران لندنی قرار گرفته است. همانطور که از نام آن مشخص است، F50 جانشین مستقیم F40 است که برای اولین بار در سال 1987 وارد بازار شد. F50 که فقط با تعداد 349 دستگاه در سراسر جهان محدود شده است، F50 در حال حاضر یک خودروی بسیار کمیاب است که با رنگ نقره ای حتی کمتر رایج است. این F50 خاص به عنوان یکی از چهار مدل در سراسر جهان برای دریافت این رنگ های درخشان، تماشاگران و عکاسان آماتور را در سراسر فیلم تماشا می کرد.

F50 به اندازه F40 محبوب جهانی نیست. جرمی کلارکسون حتی آن را یک فاجعه نامید. شکایت بازرسان معاصر در زیر فرمان فراری در حد مجاز و نصب مستقیم موتور بر روی شاسی موتور، باعث می شود هرگونه ظاهر به روز شده کابین از بین برود. اما تیف نیدل و دیگران این ابرخودرو را تحسین می کنند، و فارغ از آنچه دیگران فکر می کنند، این فراری F50خاص هنوز هم می داند که به لطف یک ظاهر زیبا و آهسته دهه 1990 و زرق و برق دار Tipo F130B V12، چگونه می تواند جمعیت را به خود جلب کند.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.052 seconds.