اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

ویدیویی از فراری F40 در شعله های آتش

نویسنده

تیم تحریریه

۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: یک مورد F40 وجود داشت که در فوریه 2020 در موناکو کاملاً خرد شد و اکنون، نمونه دیگری از آخرین مدل مورد تأیید انزو فراری در یک حادثه آتشین درگیر شده است.


گروه بین الملل: یک مورد F40 وجود داشت که در فوریه 2020 در موناکو کاملاً خرد شد و اکنون، نمونه دیگری از آخرین مدل مورد تأیید انزو فراری در یک حادثه آتشین درگیر شده است.

تصاویری که شنبه گذشته ضبط شده است نشان می دهد که موتور توئین توربو 2.9 لیتری V8 در ژاپن، جاده معروف هاکون، در آتش شعله ور شده است. این جاده که بسیاری از خودروسازان JDM نمونه های اولیه مدل های تولیدی آینده خود را آزمایش می کنند، دارای مساحت گسترده است. برخی از شما به یاد می آورید که تویوتا حتی یک نسخه ویژه 86 را به نام آن نامگذاری کرد.

گزارش ها از ژاپن حاکی از آن است که راننده و سرنشین متوجه آتش سوزی شده و سالم از خودرو پیاده شده اند. از آنجا که به نظر می رسد F40 توسط شعله های آتش کاملاً بلعیده شده است، ما در حال از دست دادن کلی هستیم زیرا آتش نشانان متأسفانه قادر به نجات ابرخودروی معروف 1980 نبودند. در حال حاضر علت آتش سوزی مشخص نیست، اما این اولین فراری قدیمی نیست که شعله ور می شود.

F40 در میان پردرآمدترین خودروهای مارانلو در حراجی ها قرار دارد. چند هفته پیش، محصول سال 1991 ایالات متحده در حراجی 1.9 میلیون دلار جالب به فروش رساند در حالی که نمونه دیگری که در ابتدا در آمریکای شمالی تحویل داده شده بود، در اواخر این ماه توسط حراجی RM Sotheby به قیمت تقریبی 2.2 میلیون دلار به حراج گذاشته شد.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.076 seconds.