اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

زمان تعیین تکلیف «عرضه خودرو در بورس»

نویسنده

تیم تحریریه

۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰
  • 0
تسنیم: نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از تصمیم‌گیری نهایی درباره طرح ساماندهی بازار خودرو و عرضه خودروهای داخلی در بورس در این کمیسیون طی جلسه هفته آتی خبر داد.

علی جدی گفت: پیش از سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه، کمیسیون یک جلسه برای تعیین تکلیف و بررسی این طرح و به ویژه تصمیم‌گیری درباره عرضه خودرو در بورس برگزار کرد. وی ادامه داد: در این جلسه اعضای کمیسیون پیرامون ماده ۴ طرح ساماندهی صنعت خودرو و اصلاح آن که درباره نحوه عرضه و قیمت‌گذاری خودرو است، گفت‌وگو کردند اما به جمع‌بندی نهایی نرسیدند؛ بنابراین مقرر شد در این مورد طی جلسه بعدی تصمیم‌گیری شود. وی تصریح کرد: پس از اصلاح ماده ۴  طرح ساماندهی صنعت خودرو و تصویب آن در کمیسیون، طرح برای بررسی در جلسه علنی تقدیم هیات‌رئیسه مجلس می‌شود. بررسی گزارش کمیسیون صنایع و معادن درباره طرح ساماندهی صنعت خودرو به منظور تامین نظر شورای نگهبان در دستورکار نمایندگان در جلسه علنی روز یکشنبه ۲۲ فروردین قرار داشت که در نهایت برای بررسی بیشتر به کمیسیون صنایع ارجاع شده بود. بر اساس اصلاحاتی که روی ماده ۴ این طرح از سوی کمیسیون به منظور تامین نظر شورای نگهبان انجام شده بود؛ خودروسازان مکلف بودند محصولات خود را صرفا از مسیر بورس کالا عرضه کنند. پیش‌تر رئیس مجلس نیز تاکید کرده بود عرضه خودرو از مسیر قرعه‌کشی، رانت زا است.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.047 seconds.