اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

اولین ملاقات ب‌ام‌و M4 GT3 جدید و نوربرگ رینگ

نویسنده

تیم تحریریه

۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۰
  • 0

ب‌ام‌و به توسعه جدیدترین نسل M4 GT3 ادامه می‌دهد و این خودرو اخیراً تست‌های خود در پیست مشهور نوربرگ رینگ نوردشلایف را تکمیل کرده است.

این خودروساز آلمانی می‌گوید تست‌های خودروی موردبحث اواخر هفته پیش انجام شده و تمرکز اصلی روی دوام و استحکام قطعات در شرایط پرفشار و استرس بالا بوده است.

جینز کلینگمن راننده ب‌ام‌و می‌گوید:

معرفی ب‌ام‌و M4 GT3 در نوربرگ رینگ بسیار خوب پیش رفت. بازخورد ابتدایی من این است که M4 GT3 نقاط قوت نسل قبلی در نوربرگ رینگ را حفظ کرده و البته نقاط ضعف خود را نیز پوشش داده است. البته تعمیم دادن شرایط یک پیست به پیستی دیگر امکان‌پذیر نیست اما به عنوان یک راننده شما پشت فرمان M4 GT3 واقعاً احساس خوبی دارید. این خودرو بسیار سریع بوده و هیجان زیادی دارد.

M4 GT3 پیش از ماه ژوئن به جهنم سبز بازمی‌گردد تا تست‌های دیگری را انجام داده و سپس در مسابقات ۲۴ ساعته نوربرگ رینگ در سوم ژوئن شرکت کند.

ب‌ام‌و M4 GT3 جدید جایگزین M6 GT3 شده و همراه با نسخه جاده‌ای توسعه یافته است. هنوز مشخصات فنی اصلی این خودرو اعلام نشده اما کیت آئرودینامیک برجسته که شامل بال عقب، قوس‌های چرخ پهن‌تر، نمایش جلوی متمایز و… می‌باشد باعث تفاوت چشمگیر این خودروی مسابقه‌ای با برادر جاده‌ای شده است.

منبعپدال

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.05 seconds.