اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

پایان سانگ یانگ

نویسنده

تیم تحریریه

۲۶ فروردين ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل:شرکت خودروسازی سانگ یانگ اعلام ورشکستگی کرد.


گروه بین الملل:شرکت خودروسازی سانگ یانگ اعلام ورشکستگی کرد.

مدیرعامل این کمپانی علت استعفای خود را با ارسال نامه ای به شرکت چنین شرح می دهد:

به تاخیر افتادن بازپرداخت وام «به خاطر وخامت شرایط کسب و کار» و اینکه نتوانسته است با سرمایه‌گذاران و اعطاکنندگان وام به توافق جدیدی برسد و زمان بخرد "

سانگ‌یانگ که زمان تاسیس آن به سال 1954 برمی‌گردد، طی 2 دهه گذشته با دشواری به فعالیت ادامه داد در حالی که دو شرکت دیگر خودروساز کره‌ای، کیا و هیوندای توانستند در میدان های جهانی به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کنند.

سانگ‌یانگ در دهه 1990 در بخش خودروهای شاسی بلند موفقیت‌هایی را در بازار اروپا کسب کرد، اما در بازار آمریکا هیچ وقت توفیقی به دست نیاورد.

حتی در بخش وانت‌های لاکچری هم که از سگمنت‌های پررونق و پرسود بازار دنیا به حساب می‌آید سانگ‌یانگ توفیقی به دست نیاورده و سود پایداری نداشته است.

و با توجه به اینکه شانس کمک‌های دولتی برای این شرکت بسیار پایین است، درست برعکس خودروسازان اصلی دیگر در کره‌جنوبی که از حمایت دولت این کشور برخوردارند باید منتظر ماند و دید که آیا این شرکت می‌تواند از این توفان جان سالم به در ببرد یا نه.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.16 seconds.