اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

رونمایی از کراس اوور ایران‌خودرو

نویسنده

تیم تحریریه

۲۲ فروردين ۱۴۰۰
  • 0
مدیرعامل ایران‌خودرو گفت: طبق نقشه راه ایران‌خودرو، هر سال یک محصول جدید وارد بازار خواهیم کرد. فرشاد مقیمی در نشست با رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا، با بیان اینکه سال ۹۹ با افزایش ۳۵ درصدی تولید خودرو سواری و رشد۶۷ درصدی تولید خودرو‌های سنگین همراه بود، گفت: رشد تولید محقق‌شده با تولید بیش از ۹۹ درصد از محصولات به صورت داخلی و سهم کمتر از یک درصدی خودرو‌های مونتاژی رقم خورده است.

مقیمی با اعلام اینکه که تعداد تولید امسال ۱۳۰ هزار دستگاه بیش از سال گذشته خواهد بود، افزود: نزدیک به ۱۸۰ هزار خودرو از تولیدات امسال، متعلق به محصولات جدید خواهد بود و همچنین کیفیت محصولات و خدمات را به سطح انتظار و شایستگی مردم ایران خواهیم رساند. مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو از رونمایی کراس‌اوور ایران‌خودرو در آینده نزدیک خبر داد و تاکید کرد: طبق نقشه راه ایران‌خودرو، هر سال یک محصول جدید وارد بازار خواهیم کرد. پروژه‌های توسعه موتور و قوای محرکه نیز به موازات توسعه محصول در دستور کار ایران‌خودرو قرار دارد. وی با بیان اینکه در حوزه ارتقای کیفیت محصولات توانستیم نخستین خودروی پنج ستاره تمام ایرانی را در سبد محصولات خود قرار دهیم، گفت: در حال حاضر بخش عمده محصولات ایران‌خودرو دارای چهار ستاره کیفی هستند. سال گذشته توانستیم با کاهش ۸۰ درصدی، تعداد تعهدات معوق را از ۱۱۱ هزار دستگاه در انتهای سال ۹۸، به ۲۱ هزار دستگاه در پایان سال ۹۹ برسانیم. وی تصریح کرد: در حال حاضر این عدد به ۱۵ هزار دستگاه رسیده و تا پایان فروردین نیز به عددی کمتر از ۱۰ هزار دستگاه خواهد رسید. مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو از کاهش هزینه حدود ۲۲ هزار میلیارد ریالی ناشی از اجرای پروژه‌های کاهش هزینه در سال گذشته خبر داد و تاکید کرد: این روند در سال جاری نیز با هدف کاهش بهای تمام شده تولید ادامه خواهد داشت.

 

 

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.051 seconds.