اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

خودروی حمل و نقل عمومی تمام برقی توسط گروه بهمن به بازار عرضه می شود

نویسنده

تیم تحریریه

۱۹ فروردين ۱۴۰۰
  • 0
مراسم افتتاح و بهره برداری از بزرگترین و پیشرفته ترین کارخانه تولید موتور پرقدرت و کم مصرف یورو ۶ در کشور در شرکت توسعه قوای محرکه تیوان از شرکت‌های گروه بهمن با حضور مجازی ریاست جمهوری و جمعی از مدیران عالیرتبه کشوری برگزار شد.


مراسم افتتاح و بهره برداری از بزرگترین و پیشرفته ترین کارخانه تولید موتور پرقدرت و کم مصرف یورو ۶ در کشور در شرکت توسعه قوای محرکه تیوان از شرکت‌های گروه بهمن با حضور مجازی ریاست جمهوری و جمعی از مدیران عالیرتبه کشوری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرخودرو ٬ در این مراسم علی مرادلو مدیرعامل گروه بهمن اظهار داشت: گروه بهمن یکی از ستون های اصلی صنعت خودرو است. در سال جاری کارخانه تولید موتور کم مصرف به سایر مجموعه های گروه بهمن اضافه خواهد شد.

وی با اشاره به عرضه چندین محصول و رونق تولید از سوی گروه بهمن در سال های تحریم افزود: به زودی خودروی حمل و نقل عمومی تمام برقی به بازار خواهد آمد.

مرادلو  گفت: این تعهد را داریم که در آبتده نزدیک، تولید ۵۰۰ هزار قطعه موتور کم مصرف در ۱۰ مدل مختلف عرضه نماییم. سالن دوم نیز در سال جاری در اسرع وقت راه اندازی خواهد شد.

وی ادامه داد: فروش موتورهای تولیدی به صنعت خودرو  با ایمنی بالا و در شان مصرف کنندگان در دستور کار گروه بهمن قرار خواهد گرفت.

وی همچنین در جمع خبرنگاران با بیان اینکه محصولات تجاری گروه بهمن در حال توسعه و تنوع است، گفت: به زودی خودروهای تجاری جدید این گروه خودروسازی به بازار عرضه خواهد شد.

مدیرعامل گروه بهمن همچنین بیان کرد: گروه تیوان در حوزه تجاری سازی وارد نخواهد شد اما کشور باید در جهت تولید یک پلتفرم دیزلی مشترک حرکت کند‌.

مرادلو با اشاره به اینکه اجزای پلتفرم های سنگین از جمله شاسی برای خودروسازان این بخش از طریق گروه بهمن تامین می شود، گفت: در عرصه تولید موتور خودروهای تجاری، سیبا موتور در سلل گذشته اقدام به امضای توافقنامه ای با شرکت ایدم کرد که در سال جاری در برنامه های توسعه ای قرار دارد که البته این طرح جدید، نیازمند مذاکره با وزارت صمت و سازمان گسترش است.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.048 seconds.