اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

کیت بدنه افترمارکتی برای مزراتی MC20 پیش از عرضه رسمی در بازار!

نویسنده

تیم تحریریه

۱۹ فروردين ۱۴۰۰
  • 0

مزراتی MC20 خودروی جذابی به نظر می‌رسد. این خودرو در سپتامبر ۲۰۲۰ معرفی شده اما موضوع عجیب اینکه تاکنون نمونه‌های استتار شده‌ای از آن را پس از رونمایی رسمی مشاهده کرده‌ایم. حضور محصولی استتار شده در پیست پس از معرفی رسمی موضوع چندان جالبی نیست اما به تازگی جریان عجیب‌تر دیگری هم دیده شده و آن‌هم تولید کیت بدنه افترمارکتی برای MC20 پیش از حضور رسمی در بازار می‌باشد!

این کیت بدنه ملایم آریا (Aria) نام داشته و از نظر ما باعث تیزتر شدن ظاهر سوپرکار جدید مزراتی شده است. این کیت کار شرکتی نیویورکی با نام ۷ دیزاین بوده و اگر نتوانید همه تغییرات را در نگاه اول تشخیص دهید شما را سرزنش نخواهیم کرد. این شرکت در آراسته کردن MC20 زیاده‌روی نکرده و از این کار استقبال می‌کنیم.

البته این به معنی عدم نصب بال یا ورودی‌های هوای اضافی روی بدنه نیست. فعلاً جزئیات این کیت بدنه منتشر نشده اما غیرممکن است نتوانید چشم از اسپلیتر بزرگ‌تر جلو و بالچه‌های همین بخش بردارید. رکاب‌های جانبی جدید نیز باعث شده‌اند MC20 ارتفاع کمتری نسبت به سطح زمین داشته باشد و پانل‌های عقب نیز دارای ورودی‌های جدیدی هستند. یک ورودی هوای کوچک نیز روی سقف نصب شده و در بخش عقب هم یک بال با ابعاد نه چندان کوچک وجود دارد. با نگاه به بخش عقب شاهد یک دیفیوزر گیرا و خروجی‌های اگزوز با محل جدید خواهید بود.

در نظر داشته باشید که این پروژه فعلاً در مراحل اولیه خود قرار دارد. ۷ دیزاین می‌گوید در آینده دگرگونی بیشتری در این خودرو رخ خواهد داد. MC20 در حالت استاندارد نیز طراحی برجسته‌ای داشته و قطعاً این کیت بر ابهت خودرویی با پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری توئین توربوی ۶۲۱ اسبی افزوده است. مزراتی می‌گوید MC20 شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۲.۹ ثانیه‌ای و حداکثر سرعت حدود ۳۲۰ کیلومتر در ساعتی دارد.

فعلاً مشخص نیست که قیمت این کیت چقدر است اما تنها ۲۵ نمونه از آن تولید خواهد شد.

منبعپدال

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.055 seconds.