اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

تولید موتور ۳ سیلندر و ۴سیلندر با ظرفیت ۵۰۰ هزار قطعه در سال جاری

نویسنده

تیم تحریریه

۱۹ فروردين ۱۴۰۰
  • 0
به گزارش خبرنگار خبرخودرو ، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار داشت: راه اندازی خط تولید موتور کم مصرف یورو ۶، نخستین قرارداد برجام و بزرگ ترین سرمایه گذاری در ۱۵ سال اخیر بود.


مراسم افتتاح و بهره برداری از بزرگترین و پیشرفته ترین کارخانه تولید موتور پرقدرت و کم مصرف یورو ۶ در کشور در شرکت توسعه قوای محرکه تیوان از شرکت‌های گروه بهمن با حضور مجازی ریاست جمهوری و جمعی از مدیران عالیرتبه کشوری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرخودرو ، در ابتدای مراسم سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار داشت: راه اندازی خط تولید موتور کم مصرف یورو ۶، نخستین قرارداد برجام و بزرگ ترین سرمایه گذاری در ۱۵ سال اخیر بود.

وی افزود: برنامه خط تولید موتور سه سیلندر و چهار سیلندر با ظرفیت ۵۰۰ هزار دستگاه در سال جاری در دستور کار قرار دارد.

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از بهره برداری فاز نخست این طرح خبر داد و افزود: در سال جاری ۱۵۰ هزار دستگاه از سوی شرکت بهمن تولید خواهد شد و در آینده نزدیک ضمن مداکرات انجام شده با خودروسازی سایپا، این شرکت درخواست خرید چند صد هزار قطعه موتور را مطرح کرده است.

ستاری در پایان از افتتاح بزرگترین مرکز تست موتور در دانشگاه تهران با سرمایه بیش از ۲۰۰ میلیون تومان توسط بخش حصوصی خبر داد و خاطرنشان کرد: این مرکز تست با همکاری این دانشگاه و صنعت از خودروهای دیزلی تا الکتریکی را شامل می شود.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.087 seconds.