اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

جزئیاتی از کیت لوازم جانبی مازراتی MC20

نویسنده

تیم تحریریه

۱۹ فروردين ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: مازراتی MC20خودروی فوق العاده ای به نظر می رسد.


گروه بین الملل: مازراتی MC20خودروی فوق العاده ای به نظر می رسد.

این خودرو در سپتامبر سال 2020 رونمایی شد. حالا یک کیت بدنه متوسط ​​به نام آریا برای MC20 در حال تولید است. این کیت از شرکتی به نام7 Designs در نیویورک است. 7 Designs رویکرد ملایم تری را برای بدنه MC20 در نظر می گیرد، که در دنیای بازار پر از بال های غظطیم الجثه، اسکوپ های بزرگ و رنگ های پر زرق و برق بسیار فوق العاده، مازراتی را به یک خودروی خاص تبدیل می کند.

توجه داشته باشید، اینها فقط مواردی هستند که می توانیم ببینیم. 7 Designs برای توصیف پروژه آریا از "تغییرات اساسی کربن" در وب سایت خود نام می برد و فرمی وجود دارد که افراد علاقمند می توانند آن را پر کنند. MC20 در حال حاضر به نظر می رسد برای تولید قدرت 621 اسب بخار قدرت (463 کیلووات)، موتور توربوشارژ 3.0 لیتری V6 را به همراه دارد. طبق گفته مازراتی، MC20 در 2.9 ثانیه به 62 مایل در ساعت می رسد.

در مورد هزینه یا در دسترس بودن، هنوز چیزی مشخص نیست اما یک چیز کاملاً روشن است. فقط 25 عدد از این کیت های آیرو ساخته خواهد شد که با رسیدن MC20 به نمایندگی ها، آریا آن را به یک خودروی بسیار نادر تبدیل می کند.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.051 seconds.