اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

طراحی مجدد بی ام و سری 8 اصلی برای مدل 2021

نویسنده

تیم تحریریه

۱۹ فروردين ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: هنگامی که بی ام و سری 8 (E31) اصلی در سال 1990 رونمایی شد، یک انقلاب کوچک نه تنها برای این برند، بلکه برای کل صنعت خودرو بود.


گروه بین الملل: هنگامی که بی ام و سری 8 (E31) اصلی در سال 1990 رونمایی شد، یک انقلاب کوچک نه تنها برای این برند، بلکه برای کل صنعت خودرو بود.

اگر به نمای فوق العاده براق و فضای داخلی که از زمان خود جلوتر بود نگاه کنید، احتمالاً موافقت خواهید کرد که به نظر نمی رسد خودرویی باشد که بیش از 30 سال پیش معرفی شده است.

البته، بی ام و یک جانشین مدرن برای سری 8 دارد. این خودرو یک تورر گران قیمت، لوکس و پر از فن آوری است که عملکرد بسیار زیادی از موتورهای مختلف درونسوز در اختیار شما قرار می دهد.

یک طراح خودرو وقتی شروع به ترسیم یک جانشین مدرن برای سری 8 اصلی کرد، احتمالاً همین فکر را می کرد. 

او مدل840i را، با تأثیرات قابل توجه تر از مدل 1990، به جای سبک طراحی سری 8 امروزی، طراحی می کند.

برای این رندر، او قسمت جلویی را کاملاً متحول می کند. قطعاً نشانه هایی از i8 را همراه با یک جفت مشبک دو تیکه می بینیم. در این خودرو خوشه های LED زیباتر که در قسمت جلوی خودرو جای گرفته اند، جایگزین چراغ پاپ آپ old-school می شود. 

آینه های جانبی جدید، لبه های جانبی عریض تر، گلگیرهای عقب عضلانی تر و دستگیره های درب، تغییرات بصری ایجاد شده در این سری 8 را شامل می شوند.

نتیجه طراحی این تورر بزرگ گرانقیمت تا حدودی یکپارچه سازی با سیستم عامل است که از مدل های مدرن بی ام و تأثیر گرفته است. از همه مهمتر، مطمئناً بسیار متفاوت از سری 8 امروز است.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.051 seconds.