اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

ادامه تست کراس اوور فراری پورسانگ با ارتفاع شاسی پایین

نویسنده

تیم تحریریه

۱۶ فروردين ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: مراحل تست کراس اوور فراری پورسانگ در حال پیشرفت است.


گروه بین الملل: مراحل تست کراس اوور فراری پورسانگ در حال پیشرفت است.

این کراس اوور، روند آزمایش را در زیر بدنه مازراتی لوانته ادامه می دهد. البته چند تغییر ظاهری در طراحی لوانته وجود دارد. به نظر می رسد چراغ های جلو متفاوت اند و کاپوت طراحی گردتری دارد. در قسمت عقب خودرو، یک جفت لوله اگزوز از هر طرف خارج شده است.

با وجود استفاده از بدنه لوانته برای آزمایش، پورسانگ بر روی پلتفرمی کاملاً متفاوت سوار می شود. این پلتفرم برای تنظیم تعادل وزن، موتور را در پشت محور جلو و جعبه دنده دو کلاچه اتوماتیک را در عقب قرار می دهد. این پلتفرم می تواند از سیستم چهار چرخ متحرک پشتیبانی کند.

پورسانگ قادر به پشتیبانی از پیشرانه های هیبریدی نیز خواهد بود. گفته می شود موتور V12 با کمک موتور الکتریکی، یکی از موتورهایی است که در اولین کراس اوور فراری به کار می رود.

احتمالاً از طریق سیستم تعلیق بادی، پورسانگ دارای ارتفاع سواری متغیری خواهد بود. با قضاوت بر اساس این عکس های جاسوسی، رانندگان می توانند کراس اوور را پایین بیاورند تا نزدیک جاده قرار بگیرد. مستندات فراری در مورد این خودرو نشان می دهد که فضای داخلی وسیع و راحتی دارد.

پورسانگ تا سال 2022 رونمایی نخواهد شد، بنابراین احتمالاً پیش از رونمایی، تصاویر جاسوسی زیادی از پیشرفت این خودرو خواهیم دید. فروش آن در ایالات متحده برای مدل 2023 آغاز خواهد شد.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.049 seconds.