اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

مشاهده نسخه آزمایشی نسل بعدی فراری بدون روکش استتاری

نویسنده

تیم تحریریه

۰۷ فروردين ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: ما قبلاً نمونه های آزمایشی لافراری عجیب و غریب را دیده ایم.


گروه بین الملل: ما قبلاً نمونه های آزمایشی لافراری عجیب و غریب را دیده ایم.

با این حال، در مشاهدات قبلی نمونه هایی را دیدیم که دارای پوشش استتاری بودند. چنین پوششی شکل کلی را پنهان نمی کند، تنها می تواند جزئیات کوچکتر را پنهان کند. این بار اطراف بدنه در معرض دید قرار گرفته است و آن چیزی را تایید می کند که مدتهاست می شناسیم. اگرچه شبیه به نظر می رسد، اما این یک لافراری نیست. در زیر بدنه تغییر یافته، این جانشین هایپرکار لافراری است.

با وجود فاصله، به راحتی می توان میزان تغییرات در این بدنه لافراری را مشاهده کرد. فقدان روکش تحریف کننده استتاری نشان می دهد که منافذ جانبی آن واقعاً کوچکتر هستند و نمای جلو بسیار محکم تر از آن است که ما فهمیدیم. این کاپوت همچنین فاقد دریچه است و درپوش موتور عقب نیز تغییر یافته است.

کاهش قابل توجه دریچه ها قطعاً به الکتریکی بودن این خودرو اشاره دارد. اگرچه دوربین در فاصله کمی قرار دارد، اما این نمونه اولیه به طرز عجیبی ساکت است. با اشاره به نکات اگزوز چهارگانه در جهت دوربین، انتظار می رود صدای موتور را بشنویم.

برخلافSF90 استرادل، این فراری جدید از موتور V8 همراه با موتورهای الکتریکی برخوردار نخواهد بود. به سبک مناسب ایتالیایی، باید از یک موتور V12 بهره ببرد و به همین ترتیب مطمئناً به قدرتمندترین فراری جاده ای تمام دوران تبدیل خواهد شد.

انتظار نداشته باشید که به زودی شاهد رونمایی این خودرو باشیم. سال 2022 یا حتی اوایل 2023 یک بازه زمانی احتمالی است.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.054 seconds.